See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie usług telefonii stacjonarnej na rzecz sądów powszechnych
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług telefonii stacjonarnej, wyszczególnionych w Wykazie zamawianych usług i łączy (Załącznik nr 2a do SWZ), zgodnie z warunkami zawartymi w SWZ, na rzecz jednostek wskazanych w Wykazie jednostek (Załącznik nr 8 do SWZ), w podziale na 4 Części zamówienia. 2. Zamawiający dopuszcza możliwości składania ofert częściowych na jedną, kilka lub wszystkie części zamówienia. Przedmiot zamówienia został podzielony na następujące części: Część zamówienia nr 1 – apelacja białostocka, gdańska, szczecińska Część zamówienia nr 2 – apelacja lubelska, łódzka, warszawska Część zamówienia nr 3 – apelacja katowicka, krakowska Część zamówienia nr 4 – apelacja poznańska, rzeszowska, wrocławska 3. Zbiorcze zestawienia typów, rodzajów, szacunkowych ilości, łączy, usług będących przedmiotem zamówienia, zostały zawarte, dla każdej z Części zamówienia w Formularzu cenowym (Załącznik nr 1a do SWZ). 4. Opis przedmiotu zamówienia wraz ze szczegółowymi warunkami świadczenia usług telefonii stacjonarnej stanowi Załącznik nr 2 do SWZ. 5. Szczegółowe specyfikacje zamawianych usług i łączy, uwzględniające szacunkowe harmonogramy przełączeń, ich lokalizacje, szacunkowe dane ilościowe, obecnego usługodawcę, przedstawiono dla każdej z Części zamówienia w Wykazie zamawianych usług i łączy (Załącznik nr 2a do SWZ). 6. Podane w Załączniku nr 1a i Załączniku nr 2a do SWZ dane ilościowe w zakresie usług i łączy mają charakter szacunkowy i stanowią określenie maksymalnej wielkości przedmiotu zamówienia (z zastrzeżeniem postanowień Rozdz. III pkt 6 SWZ, dotyczących prawa opcji). Zamawiający zastrzega sobie prawo do zmiany ilości wskazanych usług i łączy, w zależności od bieżących potrzeb Jednostek. 7. Szczegółowe warunki świadczenia usług zostały zawarte we Wzorze Umowy stanowiącym Załącznik nr 5 do SWZ. 8. Wykaz Jednostek, na rzecz, których prowadzone jest postępowanie zawiera Załącznik nr 8 do SWZ. 9. Zamawiający przewiduje możliwość przeprowadzenia przez Wykonawców wizji lokalnej. Uczestnictwo Wykonawców w wizji lokalnej nie jest obowiązkowe, niemniej jednak Zamawiający rekomenduje przeprowadzenie wizji lokalnej w szczególności w obiektach wyróżnionych w Załączniku nr 2a do SWZ, między innymi z uwagi na nadzór konserwatora zabytków nad tymi obiektami. Warunki uczestnictwa w wizji lokalnej określono w SWZ. 10. Zamawiający, działając na podstawie art. 95 ust 1 ustawy Pzp, wymaga zatrudnienia przez Wykonawcę lub Podwykonawcę na podstawie stosunku pracy wszystkich osób wykonujących czynności Koordynatora oraz Opiekuna Klienta, na zasadach i w zakresie określonym we Wzorze Umowy stanowiącym Załącznik nr 5 do SWZ. 11. Wykonawcy mogą wspólnie ubiegać się o udzielenie zamówienia. W takim przypadku Wykonawcy ustanawiają pełnomocnika do reprezentowania ich w postępowaniu o udzielenie zamówienia albo reprezentowania w postępowaniu i zawarcia umowy w sprawie zamówienia publicznego. Przed podpisaniem umowy Wykonawcy składający ofertę wspólną, zobowiązani są przedstawić Zamawiającemu kopię umowy regulującej współpracę (np. kopię umowy konsorcjum).
Vorherige Bekanntmachung: 554216-2025
Interne Kennung: WZP-421-3/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 64200000 Fernmeldedienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 64210000 Fernsprech- und Datenübertragungsdienste, 64211000 Öffentliche Fernsprechdienste, 50331000 Reparatur und Wartung von Fernmeldeleitungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Świadczenie usług telefonii stacjonarnej na rzecz sądów powszechnych (część 1)
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług telefonii stacjonarnej dla Jednostek z obszaru apelacji białostockiej, gdańskiej, szczecińskiej. 2. Zbiorcze zestawienia typów, rodzajów, szacunkowych ilości, łączy, usług będących przedmiotem zamówienia, zostały zawarte, dla każdej z Części zamówienia w Formularzu cenowym (Załącznik nr 1a do SWZ). 3. Opis przedmiotu zamówienia wraz ze szczegółowymi warunkami świadczenia usług telefonii stacjonarnej stanowi Załącznik nr 2 do SWZ. 4. Szczegółowe specyfikacje zamawianych usług i łączy, uwzględniające szacunkowe harmonogramy przełączeń, ich lokalizacje, szacunkowe dane ilościowe, obecnego usługodawcę, przedstawiono dla każdej z Części zamówienia w Wykazie zamawianych usług i łączy (Załącznik nr 2a do SWZ). 5. Wykaz Jednostek, na rzecz których prowadzone jest postępowanie zawiera Załącznik nr 8 do SWZ.
Interne Kennung: WZP-421-3/2025 (część 1)
Optionen:
Beschreibung der Optionen: 1. Zakres gwarantowany przedmiotu zamówienia i prawo opcji. 1.1. Minimalny zakres przedmiotu zamówienia (zakres gwarantowany): 1) Zamawiający gwarantuje, iż minimalny zakup przedmiotu zamówienia przez Jednostki wyniesie 60% kwoty, stanowiącej maksymalną łączną wartość abonamentów oraz usług głosowych. Zamawiający nie gwarantuje wykorzystania środków przeznaczonych na realizację usług dodatkowych. 2) Zamawiający nie ma obowiązku wykorzystania w całości pozostałych 40% wartości abonamentów oraz usług głosowych, ani wartości usług dodatkowych, o których mowa w pkt 1) powyżej. 1.2. Opcja zwiększenia przewidywanego zakresu przedmiotu zamówienia: 1) Zamawiający przewiduje możliwość opcjonalnego zwiększenia przewidywanej wartości Umowy w stosunku do przewidywanego zakresu przedmiotu Umowy, o maksymalnie 10%, w szczególności następujących przypadkach: a) konieczność zwiększenia ilości kanałów na już istniejącym łączu SIP TRUNK w danej Jednostce objętej Umową; b) przedłużenia okresu świadczenia usług, na zasadach, o których mowa w § 6 ust. 5 Umowy; c) konieczności zwiększenia przewidywanych ilości minut w okresie świadczenia usług; d) konieczności zwiększenia wartości usług dodatkowych. 2) Warunkiem uruchomienia prawa opcji jest złożenie przez Zamawiającego oświadczenia woli w przedmiocie skorzystania z prawa opcji, w określonym przez niego zakresie. 3) Zamawiający może skorzystać z prawa opcji, w okresie świadczenia usług przez Wykonawcę, do osiągnięcia maksymalnej wartości Umowy z uwzględnieniem prawa opcji, jednak bez obowiązku wykorzystania 10% opcji w całości.
Los: LOT-0002
Titel: Świadczenie usług telefonii stacjonarnej na rzecz sądów powszechnych (część 2)
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług telefonii stacjonarnej dla Jednostek z obszaru apelacji lubelskiej, łódzkiej, warszawskiej. 2. Zbiorcze zestawienia typów, rodzajów, szacunkowych ilości, łączy, usług będących przedmiotem zamówienia, zostały zawarte, dla każdej z Części zamówienia w Formularzu cenowym (Załącznik nr 1a do SWZ). 3. Opis przedmiotu zamówienia wraz ze szczegółowymi warunkami świadczenia usług telefonii stacjonarnej stanowi Załącznik nr 2 do SWZ. 4. Szczegółowe specyfikacje zamawianych usług i łączy, uwzględniające szacunkowe harmonogramy przełączeń, ich lokalizacje, szacunkowe dane ilościowe, obecnego usługodawcę, przedstawiono dla każdej z Części zamówienia w Wykazie zamawianych usług i łączy (Załącznik nr 2a do SWZ). 5. Wykaz Jednostek, na rzecz których prowadzone jest postępowanie zawiera Załącznik nr 8 do SWZ.
Interne Kennung: WZP-421-3/2025 (część 2)
Los: LOT-0003
Titel: Świadczenie usług telefonii stacjonarnej na rzecz sądów powszechnych (część 3)
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług telefonii stacjonarnej dla Jednostek z obszaru apelacji katowickiej, krakowskiej. 2. Zbiorcze zestawienia typów, rodzajów, szacunkowych ilości, łączy, usług będących przedmiotem zamówienia, zostały zawarte, dla każdej z Części zamówienia w Formularzu cenowym (Załącznik nr 1a do SWZ). 3. Opis przedmiotu zamówienia wraz ze szczegółowymi warunkami świadczenia usług telefonii stacjonarnej stanowi Załącznik nr 2 do SWZ. 4. Szczegółowe specyfikacje zamawianych usług i łączy, uwzględniające szacunkowe harmonogramy przełączeń, ich lokalizacje, szacunkowe dane ilościowe, obecnego usługodawcę, przedstawiono dla każdej z Części zamówienia w Wykazie zamawianych usług i łączy (Załącznik nr 2a do SWZ). 5. Wykaz Jednostek, na rzecz których prowadzone jest postępowanie zawiera Załącznik nr 8 do SWZ.
Interne Kennung: WZP-421-3/2025 (część 3)
Los: LOT-0004
Titel: Świadczenie usług telefonii stacjonarnej na rzecz sądów powszechnych (część 4)
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług telefonii stacjonarnej dla Jednostek z obszaru apelacji poznańskiej, rzeszowskiej, wrocławskiej. 2. Zbiorcze zestawienia typów, rodzajów, szacunkowych ilości, łączy, usług będących przedmiotem zamówienia, zostały zawarte, dla każdej z Części zamówienia w Formularzu cenowym (Załącznik nr 1a do SWZ). 3. Opis przedmiotu zamówienia wraz ze szczegółowymi warunkami świadczenia usług telefonii stacjonarnej stanowi Załącznik nr 2 do SWZ. 4. Szczegółowe specyfikacje zamawianych usług i łączy, uwzględniające szacunkowe harmonogramy przełączeń, ich lokalizacje, szacunkowe dane ilościowe, obecnego usługodawcę, przedstawiono dla każdej z Części zamówienia w Wykazie zamawianych usług i łączy (Załącznik nr 2a do SWZ). 5. Wykaz Jednostek, na rzecz których prowadzone jest postępowanie zawiera Załącznik nr 8 do SWZ.
Interne Kennung: WZP-421-3/2025 (część 4)