2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawy sprzętu ortopedycznego i środków pomocniczych dla Szpitalnego Sklepu Medycznego - znak sprawy: Z/60/PN/25
Beschreibung: 1 Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy przez Wykonawcę do Zamawiającego sprzętu ortopedycznego i środków pomocniczych dla Szpitalnego Sklepu Medycznego, zwanych dalej towarem, szczegółowo opisanych w Formularzu Cenowym stanowiącym Załącznik nr 2 do SWZ oraz zgodnie z projektowanymi postanowieniami umowy stanowiącymi Załącznik nr 4 do niniejszej SWZ. 2 Ilości towaru określone w Załączniku nr 2 do SWZ stanowią wielkość maksymalną i mogą ulec zmniejszeniu w zależności od potrzeb Zamawiającego, w taki sposób, iż wartość łącznej ilości niezamówionego towaru nie może być większa niż 50% wartości umowy określonej w § 5 ust. 1. Załącznika nr 4 do SWZ. Możliwość zmniejszenia ilości towaru oznacza uprawnienie Zamawiającego do jego niezamówienia w pełnej ilości w okresie obowiązywania umowy jak i zwrotu towaru już zamówionego na zasadach opisanych w § 3 ust. 15. Załącznika nr 4 do SWZ. Wykonawcy nie przysługują z tego tytułu w stosunku do Zamawiającego żadne roszczenia odszkodowawcze ani roszczenia oparte na jakiejkolwiek innej podstawie prawnej, na co Wykonawca wyraża zgodę. 3 Wykonawca powinien zaoferować przedmiot zamówienia zgodny z określonymi przez Zamawiającego parametrami. Wszędzie tam, gdzie Zamawiający nie określił wprost wymiaru lub innego parametru, leży to w gestii Wykonawcy. 4 Zamawiający określił w Załączniku nr 2 do SWZ wymagania jakościowe odnoszące się co najmniej do głównych elementów składających się na przedmiot zamówienia. Zamawiający informuje, iż w przedmiotowym postępowaniu prowadzonym w trybie przetargu nieograniczonego przewiduje możliwość zastosowania procedury, o której mowa w art. 139 ust. 1 ustawy p.z.p. Zamawiający przy zastosowaniu wymienionej procedury najpierw dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona w zakresie braku podstaw do wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu.
Vorherige Bekanntmachung: 512869-2025
Interne Kennung: Z/60/PN/25
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33141700 Orthopädische Ausstattung
5. Los
Los: LOT-0002
Titel: Zadanie nr 2: Dostawy sprzętu ortopedycznego
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy przez Wykonawcę do Zamawiającego sprzętu ortopedycznego i środków pomocniczych dla Szpitalnego Sklepu Medycznego, zwanych dalej towarem, szczegółowo opisanych w Formularzu Cenowym stanowiącym Załącznik nr 2 do SWZ oraz zgodnie z projektowanymi postanowieniami umowy stanowiącymi Załącznik nr 4 do niniejszej SWZ.
Interne Kennung: Zadanie nr 2