See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa sprzętu medycznego finansowanego w zakresie zadania Narodowej Strategii Onkologicznej pn. „ Zakup sprzętu do rehabilitacji leczniczej dla pacjentów onkologicznych” Zestaw do diagnostyki i rehabilitacji kończyn górnych i dolnych
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu medycznego ( rehabilitacyjnego) , określonego załączniku nr 1a- Zestaw do diagnostyki i rehabilitacji kończyn górnych i dolnych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 1a do specyfikacji. Opis ten należy odczytywać wraz z ewentualnymi zmianami treści specyfikacji, będącymi np. wynikiem udzielonych odpowiedzi na zapytania wykonawców.
Vorherige Bekanntmachung: 737972-2025
Interne Kennung: ZOZ.V.010/DZP/114/25
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte
5. Los
Los: LOT-0001