2. Verfahren
Verfahren
Titel: Pełnienie funkcji Inwestora zastępczego na zadaniu pn. ,,Przebudowa ul. Lubelskiej”
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi obejmującej sprawowanie nadzoru inwestorskiego nad realizacją robót budowlanych w zakresie przebudowy ul. Lubelskiej w Wałbrzychu na odcinku od styku z chodnikiem ul. Wysockiego do ronda Galerii 7 wraz ze skrzyżowaniem z ul. Browarną i odcinkiem ul. Browarnej oraz budowę naziemnych parkingów na terenie położonym między ulicami Browarną, Kolejową i Lubelską. 2. Teren, na którym realizowana będzie inwestycja, znajduje się na działkach nr: 261/2, 277/4, 278/14, 279/8, 278/13, 278/10, 280/6, 280/8 obr. nr 21 Nowe Miasto. 3. Roboty budowlane objęte są poniższymi zezwoleniami umożliwiającymi realizację inwestycji: a) dla części zadania obejmującego przebudowę ul. Lubelskiej na odcinku od styku z chodnikiem ul. Wysockiego do ronda – Galeria 7 wraz ze skrzyżowaniem z ul. Browarną i odcinkiem ul. Browarnej w Wałbrzychu: Zaświadczenie z dnia 13.12.2022 r. wydane przez Prezydenta Miasta Wałbrzycha, który nie wniósł sprzeciwu do zamiaru wykonania robót budowlanych pn. „przebudowa ul. Lubelskiej na odcinku od styku z chodnikiem ul. Wysockiego do ronda – Galeria 7 wraz ze skrzyżowaniem z ul. Browarną i odcinkiem ul. Browarnej w Wałbrzychu (dz. nr 2261/2, 277/4, 278/14, obręb Nowe Miasto nr 21); b) dla części zadania obejmującego budowę naziemnych parkingów na terenie położonym pomiędzy ulicami Browarną, Kolejową i Lubelską: Decyzja Prezydenta Wałbrzycha nr 438/2022 z dnia 13.12.2022 r. udzielająca pozwolenia na budowę parkingu przy ul. Browarnej i ul. Lubelskiej w Wałbrzychu (dz. nr 278/14, 278/13, 278/10, 279/8, 280/6, 280/8, obręb Nowe Miasto nr 21) w ramach zadania: „Przebudowa ul. Lubelskiej w Wałbrzychu na odcinku od styku z chodnikiem ul. Wysockiego do ronda Galerii 7 wraz ze skrzyżowaniem z ul. Browarną i odcinkiem ul. Browarnej”.
Vorherige Bekanntmachung: 435634-2025
Interne Kennung: BZP.271.111.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71520000 Bauaufsicht
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71247000 Beaufsichtigung der Bauarbeiten, 71540000 Bauverwaltungsleistungen
5. Los
Los: LOT-0001