2. Verfahren
Verfahren
Titel: Vrijwillige transparantie
Beschreibung: De gemeente Eindhoven, wenst middels deze vrijwillige transparantie de markt te informeren. De gemeente Eindhoven wenst MindYourPass een aanvullende opdracht verstrekken voor het uitbreiden van de bestaande wachtwoordmanager. De gewenste uitbreiding betreft: 1. Authenticatie via Windows Hello 2. Softwarematige afdwinging van het gebruik van de wachtwoordmanager en wachtwoordeisen op alle online applicaties. ca. € 80.000,- per jaar.
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48700000 Dienstprogramme für Softwarepakete
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1