See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa wyposażenia warsztatów szkolnych na potrzeby kształcenia zawodowego w ramach projektu pod nazwą: Rozbudowa infrastruktury i doposażenie pracowni kształcenia zawodowego w Gminie Niepołomice.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest: Zakup, dostawa i montaż wyposażenia warsztatów szkolnych na potrzeby kształcenia zawodowego w ramach projektu pod nazwą: Rozbudowa infrastruktury i doposażenie pracowni kształcenia zawodowego w Gminie Niepołomice Dostawa pod adres: 32-005 Niepołomice ul. Kolejowa 28 oraz szkolenie z obsługi sprzętu - wyposażenia zgodnie z załączoną specyfikacją dla zadań Nr 1,2 Zadanie Nr 1: Zakup, dostawa i montaż wyposażenia sal dydaktycznych - wykładowych w Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Niepołomicach przy ul. Kolejowej 28 Zadanie Nr 2: Zakup, dostawa i montaż wyposażenia sal dydaktycznych - szkoleniowych w Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Niepołomicach przy ul. Kolejowej 28 Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik " Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia" Zastosowane w dokumentacji nazwy producentów lub znaki towarowe służą tylko i wyłącznie doprecyzowaniu przedmiotu zamówienia i określeniu standardów technicznych i funkcjonalnych oraz określeniu standardów jakościowych i technologicznych. Zamawiający dopuszcza zaoferowanie produktów nie gorszych pod względem posiadanych parametrów jakościowych i technicznych od produktów określonych za pomocą nazw producentów pod warunkiem, że oferowane produkty posiadają parametry techniczne i jakościowe co najmniej takie same lub lepsze jak produkty podane za pomocą nazw producenta w dokumentacji. Miejsce wykonywania zamówienia: Gmina Niepołomice, miejscowość Niepołomice, 32-005 Niepołomice, ul. Kolejowa 28
Interne Kennung: ZP.271.61.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30200000 Computeranlagen und Zubehör
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zakup, dostawa i montaż wyposażenia sal dydaktycznych - wykładowych w Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Niepołomicach przy ul. Kolejowej 28
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup, dostawa i montaż wyposażenia sal dydaktycznych - wykładowych w Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Niepołomicach przy ul. Kolejowej 28 Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik " Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia" Zastosowane w dokumentacji nazwy producentów lub znaki towarowe służą tylko i wyłącznie doprecyzowaniu przedmiotu zamówienia i określeniu standardów technicznych i funkcjonalnych oraz określeniu standardów jakościowych i technologicznych. Zamawiający dopuszcza zaoferowanie produktów nie gorszych pod względem posiadanych parametrów jakościowych i technicznych od produktów określonych za pomocą nazw producentów pod warunkiem, że oferowane produkty posiadają parametry techniczne i jakościowe co najmniej takie same lub lepsze jak produkty podane za pomocą nazw producenta w dokumentacji.
Interne Kennung: ZP.271.61.2025.1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30121200 Fotokopiergeräte
Los: LOT-0002
Titel: Zakup, dostawa i montaż wyposażenia sal dydaktycznych - szkoleniowych w Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Niepołomicach przy ul. Kolejowej 28
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup, dostawa i montaż wyposażenia sal dydaktycznych - szkoleniowych w Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Niepołomicach przy ul. Kolejowej 28 Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik " Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia" Zastosowane w dokumentacji nazwy producentów lub znaki towarowe służą tylko i wyłącznie doprecyzowaniu przedmiotu zamówienia i określeniu standardów technicznych i funkcjonalnych oraz określeniu standardów jakościowych i technologicznych. Zamawiający dopuszcza zaoferowanie produktów nie gorszych pod względem posiadanych parametrów jakościowych i technicznych od produktów określonych za pomocą nazw producentów pod warunkiem, że oferowane produkty posiadają parametry techniczne i jakościowe co najmniej takie same lub lepsze jak produkty podane za pomocą nazw producenta w dokumentacji.
Interne Kennung: ZP.271.61.2025.2