843645-2025 - Ergebnis
Polen – Orthopädische Implantate – dostawa implantów, endoprotez i innych wyrobów medycznych
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: dostawa implantów, endoprotez i innych wyrobów medycznych
Beschreibung: dostawa implantów, endoprotez i innych wyrobów medycznych z podziałem na 6 części w ilościach i asortymencie określonym w załączniku nr 2 do SWZ - formularze cenowe
Vorherige Bekanntmachung: 679486-2025
Interne Kennung: ZP.261.28.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33183100 Orthopädische Implantate
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33141700 Orthopädische Ausstattung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: cz. 1 Protezy połowiczne kolana
Beschreibung: Protezy połowiczne kolana w ilościach i asortymencie określonym w załączniku nr 2 do SWZ - formularz cenowy
Los: LOT-0002
Titel: cz. 2 Endoprotezy
Beschreibung: Endoprotezy w ilościach i asortymencie określonym w załączniku nr 2 do SWZ - formularz cenowy
Los: LOT-0003
Titel: cz. 3 Modularny system do endoprotezoplastyki stawu barkowego
Beschreibung: Modularny system do endoprotezoplastyki stawu barkowego w ilościach i asortymencie określonym w załączniku nr 2 do SWZ - formularz cenowy
Los: LOT-0004
Titel: cz. 4 Implanty kręgosłupowe I
Beschreibung: Implanty kregosłupowe I w ilościach i asortymencie określonym w załączniku nr 2 do SWZ - formularz cenowy
Los: LOT-0005
Titel: cz. 5 Implanty kręgosłupowe II
Beschreibung: Implanty kręgosłupowe II w ilościach i asortymencie określonym w załączniku nr 2 do SWZ - formularz cenowy
Los: LOT-0006
Titel: cz. 6 Proteza barku
Beschreibung: Proteza barku w ilościach i asortymencie określonym w załączniku nr 2 do SWZ - formularz cenowy