2. Verfahren
Verfahren
Titel: Telekomunikační služby (Zajištění služeb mobilní hlasové a datové komunikace) – opakování
Beschreibung: Předmětem plnění této veřejné zakázky je poskytování služeb elektronických komunikací hlasové a datové komunikace ve smyslu zákona č. 127/2005 Sb., zákon o elektronických komunikacích (dále jen jako „ZEK“), tedy volání, SMS, datový přístup k sítí Internet (dále jen jako „mobilní služby“ nebo „telekomunikační služby“), prostřednictvím veřejných mobilních komunikačních sítí ve smyslu ZEK (dále také jen jako „mobilní síť“) pro zaměstnance Zadavatele či osoby v obdobném pracovněprávním vztahu k Zadavateli (dále také jen jako „koncoví uživatelé“ nebo „uživatelé“) využívající mobilní telefony, notebooky a tablety, tedy spotřební elektronická komunikační zařízení ve smyslu ZEK, (dále jen jako „terminály“), včetně souvisejících služeb, zejména zajištění záznamů hovorů (dále celé plnění také jako „Služby“), dále poskytnutí parametrizovaných fyzických SIM karet a zajištění přístupu Zadavatele do webového portálu pro správu SIM karet a rozhraní pro poskytování služeb. Předmětem plnění je dále navržení technického řešení způsobu předávání služeb (dále jen jako „Implementační projekt“), zprovoznění komunikace v základním rozsahu (dále jen jako „Implementace“) provozování související infrastruktury ve vlastnictví Dodavatele, zajištění technické podpory (dále také jen jako „Podpora“), zaškolení a záruky.
Interne Kennung: Telekomunikační_služby_(Zajištění_služeb_mobilní_hlasové_a_datové_komunikace)_opakování
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 64200000 Fernmeldedienste
5. Los
Los: LOT-0001