See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Herinrichting bestaande sociale woonwijk Noordhoek met het bouwen nieuwe huurwoningen in De Panne, Cosynmolen en Kamiel Topweg
Beschreibung: Herinrichting bestaande sociale woonwijk Noordhoek met het bouwen nieuwe huurwoningen in De Panne, Cosynmolen en Kamiel Topweg
Interne Kennung: PPP0R1-126/5170/WP2906
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71000000 Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: WP2906_1