2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie usług w zakresie publicznego transportu zbiorowego
Beschreibung: 1) Przedmiotem zamówienia jest: świadczenie usług w zakresie publicznego transportu zbiorowego o charakterze użyteczności publicznej w gminnych autobusowych przewozach pasażerskich na terenie Gminy Pomiechówek na następujących liniach komunikacyjnych: Linia nr I: Stare Orzechowo – Zapiecki – Pomiechówek – Stanisławowo – Pomiechówek – Zapiecki – Stare Orzechowo (przez Wójtostwo, Zapiecki, Nowe Orzechowo, Kikoły, Czarnowo, Stanisławowo) długość linii – 37,3 km Linia nr II: Stare Orzechowo – Pomiechówek – Stanisławowo-Pomiechówek – Stare Orzechowo (przez Wójtostwo, Zapiecki, Nowe Orzechowo, Kikoły, Czarnowo, Stanisławowo) długość linii – 30,8 km Linia nr III: Stare Orzechowo – Pomiechówek – Stare Orzechowo (przez Wójtostwo, Zapiecki, Nowe Orzechowo, Kikoły, Czarnowo) długość linii – 27,1 km Linia nr IV: Pomiechówek – Kosewko – Błędowo – Błędówko – Śniadówko – Kosewko – Pomiechówek (przez Kosewko, Szczypiorno, Śniadówko, Błędowo, Pomocnia, Wola Błędowska) długość linii – 27,1 km Linia nr IVa: Wola Błędowska ul. Szmaragdowa – Wola Błędowska – 2,6 km Linia nr IVb: Falbogi Borowe – Falbogi Borowe – 2,6 km Linia nr V: Pomiechówek – Kosewko – Błędowo – Błędówko – Śniadówko – Kosewko – Pomiechowo – Pomiechówek (przez Pomiechowo, Kosewko, Szczypiorno, Śniadówko, Błędowo, Pomocnia, Wola Błędowska) długość linii – 30,1 km Linia nr VI: Pomiechówek – Goławice Drugie – Goławice Pierwsze – Pomiechówek długość linii – 18,8 km Linia nr VII: Pomiechówek – Goławice Drugie – Goławice Pierwsze - Pomiechowo – Pomiechówek długość linii – 23,8 km Linia nr VIII: Pomiechówek – Wymysły – Pomiechówek (przez Pomiechowo, Bronisławkę, Stanisławowo, Nowy Modlin, Kosewo, Cegielnia - Kosewo) długość linii – 18,6 km Linia nr VIIIa: Nowy Modlin – Nowy Modlin strefa przemysłowa – Nowy Modlin – 5,9 km Linia nr VIIIb: Stanisławowo – 1,5 km Linia nr VIIIc: Pomiechowo – Pomiechowo Kościół – Pomiechowo – 1,8 km Linia nr IX: Pomiechówek PKP – Ośrodek zdrowia ul. Słoneczna – Pomiechówek PKP długość linii – 3,0 km Linia nr X: Stanisławowo – Nowy Modlin – Kosewo – Cegielnia-Kosewo – Wymysły – Stanisławowo długość linii – 12,4 km. 2) Szacunkowa liczba wozokilometrów objętych umową: 370 000. Organizator zastrzega sobie prawo do zmiany maksymalnej liczby wozokilometrów o ± 50%. 3) Organizator zastrzega sobie prawo do zmiany częstotliwości kursowania oraz ilości kursów poszczególnych linii komunikacyjnych określonych w ust. 1 pkt 1). 4) Klauzula elektromobilności: Zgodnie z art. 68a ustawy z dnia 11 stycznia 2018 r. o elektromobilności i paliwach alternatywnych (t.j. Dz.U. z 2024 r. poz. 1289, ze zm.) Zamawiający zobowiązuje Wykonawcę do świadczenia usług w zakresie publicznego transportu zbiorowego, będących przedmiotem niniejszego zamówienia przy wykorzystaniu 4 (czterech) autobusów elektrycznych wraz z infrastrukturą do ładowania pojazdów, będących własnością Zamawiającego, wymienionych w załączniku nr 4 do projektu umowy. 5) Wykonawca zobowiązany jest zapoznać się z przepisami ustawy z dnia 11 stycznia 2018 r. o elektromobilności i paliwach alternatywnych (t.j. Dz.U. z 2024 r. poz. 1289, ze zm.) wynikających z nich obowiązków nałożonych na Wykonawcę w związku z realizacją niniejszego zamówienia i zobowiązuje się do ich nieprzerwanego stosowania. 6) Wykonawca zobowiązany jest zrealizować zamówienie na zasadach i warunkach opisanych w projekcie umowy, stanowiącym załącznik nr 7 do SWZ.
Interne Kennung: WIZP.271.27.2025.ML
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego, o którym mowa w art. 132 ustawy z dnia 11 września 2019r. – Prawo zamówień publicznych (Dz.U. z 2024 r. poz. 1320 ze zm.) – dalej: ustawa Pzp.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60112000 Öffentlicher Verkehr (Straße)
5. Los
Los: LOT-0001