843762-2025 - Auftragsänderung
Tschechien – Aufbringen von Fahrbahnschichten – Silnice II/481: Prostřední Bečva - Velké Karlovice
Bekanntmachung der Auftragsänderungen
Bauleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelSilnice II/481: Prostřední Bečva - Velké Karlovice
BeschreibungPředmětem zakázky je stavební úprava silnice II/481 v celkové délce 9,875 km. Rekonstrukce silnice je rozdělena do dvou samostatných úseků, resp. částí v souvislosti s použitou technologií rekonstrukce. Realizace stavby bude probíhat v pěti etapách. Přesná specifikace prací je uvedena v zadávací dokumentaci stavby.
Interne Kennung04/2024/B
Zweck
Art des AuftragsBauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45233223 Aufbringen von Fahrbahnschichten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45233140 Straßenarbeiten, 45221100 Bauarbeiten für Brücken
5. Los
LosLOT-0001
Interne Kennung04/2024/B-7
Optionen
Beschreibung der Optionenviz zadávací dokumentace