2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa preform PET PCO 1881 na butelki PET o pojemności 0,5 l z dodatkiem 30% rPeta , 1,0 l z dodatkiem 30% rPeta oraz 1,5 l z dodatkiem 30% rPeta dla Zakładu Produkcji Wód Spółki Akcyjnej „Uzdrowisko Krynica-Żegiestów” w Krynicy Zdroju, ul. Nowotarskiego 9/4.
Beschreibung: Dostawa preform PET PCO 1881 na butelki PET o pojemności 0,5 l, 1,0 l oraz 1,5 l z dodatkiem 30% rPeta dla Spółki Akcyjnej „Uzdrowisko Krynica-Żegiestów” w Krynicy Zdroju, ul. Nowotarskiego 9/4.
Interne Kennung: ZP- 271- 23/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 19520000 Kunststoffprodukte
5. Los
Los: LOT-0001