8438-2026 - Ergebnis
Polen – Zubereitung von Mahlzeiten – Usługa zbiorowego żywienia w m. Biała Podlaska.
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelUsługa zbiorowego żywienia w m. Biała Podlaska.
Beschreibung1.Przedmiotem zamówienia jest usługa zbiorowego żywienia w m. Biała Podlaska. 2. Kod CPV: 55321000-6 3. Wymogi oraz szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wyszczególniono w załączniku nr 1 do Zaproszenia – Opis przedmiotu zamówienia. 4. Zamawiający nie przewiduje możliwości udzielenia zaliczek. 5. Zamówienie winno być zrealizowane w okresie od 01.01.2026r. umowy do dnia 31.03.2026r. lub do wyczerpania środków finansowych przeznaczonych na realizację zadania, jednakże nie dłużej niż do dnia podpisania przez Zamawiającego umowy o udzielenie zamówienia publicznego prowadzonego w ramach prowadzonego postępowania nr U/82/2025 pn. Usługa zbiorowego żywienia w m. Biała Podlaska.
Interne KennungU/117/2025
VerfahrensartVerhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 55321000 Zubereitung von Mahlzeiten
5. Los
LosLOT-0001
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest usługa zbiorowego żywienia w m. Biała Podlaska. 2. Kod CPV: 55321000-6 3. Wymogi oraz szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wyszczególniono w załączniku nr 1 do Zaproszenia – Opis przedmiotu zamówienia. 4. Zamawiający nie przewiduje możliwości udzielenia zaliczek. 5. Zamówienie winno być zrealizowane w okresie od dnia 01.01.2026r. do dnia 31.03.2026r. lub do wyczerpania środków finansowych przeznaczonych na realizację umowy, jednakże nie dłużej niż do dnia podpisania przez Zamawiającego umowy o udzielenie zamówienia publicznego w ramach prowadzonego postępowania nr U/82/2025.