2. Verfahren
Verfahren
Titel: Onderhoud technische installaties
Beschreibung: De onderhavige aanbesteding heeft betrekking op het beheer en onderhoud van de gebouw gebonden installaties bij CITO. Preventief onderhoud technische installaties o Toegangssystemen o Blusmiddelen o Warmteopwekking o Koud opwekking o Inbraakbeveiliging o Brandmeldcentrale o Gebouwbeheer o Verlichting o Dak / Afzuigingsinstallaties o Vetput o Legionella Proefmonsters Aanbestedingsleidraad Beheer en Onderhoud Gebouw Gebonden Installaties Pagina 7 van 32 o Laadvoorziening o Bliksembeveiliging o Hemelwaterafvoer en riolering o Gasdetectie - Storingsdienst 24-7 voor Correctief onderhoud - Jaarlijks bijwerken MJOP - Optioneel kleine vervangingen
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 51100000 Installation von elektrischen und mechanischen Einrichtungen
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: 1
Beschreibung: Zie leidraad. Zie leidraad.
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Optioneel: GBS-Systeem; CITO heeft een overeenkomst met een derde partij, maar staat open voor de mogelijkheid om deze overeenkomst in regie uit te laten voeren door de gegunde partij; Beheer en Onderhoud van Liften; Toegangssystemen worden momenteel vervangen, maar kan onder de regie van gegunde partij worden gebracht.