See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Obsługa obiektów sportowych COS-OPO w Szczyrku w podziale na części
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wykonanie usług przygotowania i utrzymania obiektów COSOPO w Szczyrku w podziale na części
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 70100000 Immobiliendienste für Eigenbesitz
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Usługi przygotowania i utrzymania kompleksu skoczni narciarskich Skalite w Szczyrku.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywne i uzależnione od składanych przez Zamawiającego zamówień świadczenie przez Wykonawcę na rzecz Zamawiającego usług przygotowania i utrzymania kompleksu skoczni narciarskich Skalite w Szczyrku należących do Centralnego Ośrodka Sportu Ośrodka Przygotowań Olimpijskich w Szczyrku. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został zawarty w SWZ
Interne Kennung: DZP/Sz/24/2025