2. Verfahren
Verfahren
Titel: Rozbudowa szpitalnego systemu HIS o moduł - Ścieżki leczenia w ramach realizacji zadania „Cyfryzacja diagnostyki histopatologicznej, rozbudowa szpitalnego systemu HIS o moduł - Ścieżki leczenia oraz modernizacja infrastruktury Centrum Onkologii Ziemi Lubelskiej im. św. Jana z Dukli”.
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest Rozbudowa szpitalnego systemu HIS o moduł - Ścieżki leczenia w ramach realizacji zadania „Cyfryzacja diagnostyki histopatologicznej, rozbudowa szpitalnego systemu HIS o moduł - Ścieżki leczenia oraz modernizacja infrastruktury Centrum Onkologii Ziemi Lubelskiej im. św. Jana z Dukli”. Zamawiający nie dokonał podziału zamówienia na części z uwagi, iż przedmiotowe zamówienie pod względem technicznym organizacyjnym i ekonomicznym tworzy nierozerwalną całość. Decyzja ta nie naruszy konkurencji poprzez ograniczenie możliwości ubiegania się o zamówienie mniejszym podmiotom, w szczególności małym i średnim przedsiębiorstwom. Przedmiot zamówienia oraz jego wielkość odpowiada możliwościom podmiotów z sektora MŚP. Zweryfikowano decyzję pod kątem funkcjonalności i zastosowanych metod wykonania oraz wzięto pod uwagę strukturę potencjalnych wykonawców na rynku właściwym dla przedmiotu zamówienia. 2. W ramach realizacji przedmiotu zamówienia Wykonawca zobowiązuje się do: a) Dostawa i uruchomienie modułów oprogramowania aplikacyjnego b) Udzielenie bezterminowej licencji na sieciowe użytkowanie zaoferowanego oprogramowania aplikacyjnego. c) Integrację oferowanego oprogramowania z systemami posiadanym przez Zamawiającego. d) Przeprowadzenie szkoleń dla użytkowników i administratorów. e) Objęcie oprogramowania aplikacyjnego gwarancyjnym nadzorem autorskim przez okres 12 miesięcy. 3. Wykonawca oświadcza, że: a) przedmiot zamówienia jest gotowy do używania bez żadnych dodatkowych zakupów i inwestycji; b) przedmiot zamówienia nie posiada wad fizycznych i prawnych; c) przedmiot zamówienia spełnia wymogi Zamawiającego, określone w SWZ wraz z załącznikami; d) przedmiot zamówienia pochodzi z autoryzowanego kanału dystrybucji producenta;
Vorherige Bekanntmachung: 795486-2025
Interne Kennung: COZL/DZP/AK/3411/PN-165/25
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Zgodnie z art. 138 ust. 2 pkt 2 ustawy Prawo zamówień publicznych, Zamawiający może wyznaczyć termin składania ofert krótszy niż określony w art. 138 ust. 1 pzp, nie krótszy jednak niż 15 dni. Potrzeba skrócenia terminu składania ofert podyktowana jest koniecznością szybkiego wydatkowania środków.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72263000 Software-Implementierung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
5. Los
Los: LOT-0001