See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Doorlopende CAR Verzekering
Beschreibung: Dit is het Aanbestedingsdocument dat behoort bij de Openbare aanbestedingsprocedure voor de doorlopende CAR-verzekering van Evides N.V.. Doelstelling van deze aanbestedingsprocedure is het gunnen van de Opdracht aan één Gegadigde of meerdere geschikte Gegadigden waarmee een Overeenkomst met betrekking tot de doorlopende CAR-verzekering wordt aangegaan.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: De opdracht wordt via een openbare procedure aanbesteed om maximale mededinging en transparantie te waarborgen. Door te kiezen voor een openbare procedure krijgt iedere geïnteresseerde en geschikte marktpartij de mogelijkheid om in te schrijven.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66513200 Bauwesenversicherungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 66000000 Finanz- und Versicherungsdienstleistungen, 66500000 Versicherungen und Altersvorsorge, 66510000 Versicherungen
5. Los
Los: LOT-0000
Optionen:
Beschreibung der Optionen: De Overeenkomst wordt aangegaan voor een periode van initieel 2 jaar van 1-1-2026 tot 1-1-2028. Na deze periode heeft Opdrachtgever de mogelijkheid om de Overeenkomst doorlopend stilzwijgend te verlengen met wederzijdse goedkeuring voor een periode van 12 maanden tot een totale looptijd van 8 jaar is bereikt.