See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Prenumerata prasy i czasopism w wersji elektronicznej dla izb administracji skarbowej, Krajowej Informacji Skarbowej i Krajowej Szkoły Skarbowości na 2026 r.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest prenumerata prasy oraz czasopism w wersji elektronicznej, polegająca na dostarczeniu przez Wykonawcę dostępów do cyfrowych wydań prasy i czasopism, przez okres 12 miesięcy od 1 stycznia 2026 r., tj. do 31 grudnia 2026 r. Wykaz prenumerowanych tytułów dla poszczególnych części postępowania wraz z liczbą dostępów dla poszczególnych jednostek wskazano w załącznikach nr 3.I-3.IV do SWZ – „Rozdzielnik dostępów”. Usługa prenumeraty zostanie opłacona z góry przez poszczególne jednostki, na rzecz których jest prowadzone postępowanie. Przedmiot zamówienia został podzielny na 4 części: Część I: Dostępy online do e-wydań tytułów wydawnictwa Infor; Część II: Dostępy online do e-wydań tytułów wydawnictwa C.H. Beck; Część III: Dostępy online do e-wydań wariantów tytułu „Rzeczpospolita”; Część IV: Dostępy online do e-wydań tytułów czasopism różnych wydawnictw. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia z wyszczególnieniem pozycji tworzących całość przedmiotu zamówienia określają: Załącznik nr 1– Formularz oferty (dotyczy wszystkich części); Załączniki nr 2.I-2.IV – Formularze cenowe dla poszczególnych części; Załączniki nr 3.I-3.IV – Rozdzielniki dostępów dla poszczególnych części; Załącznik nr 4 – Projekt umowy (dotyczy wszystkich części).
Interne Kennung: 2401-ILZ.260.17.1.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79980000 Abonnementdienste
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część I: Dostępy online do e-wydań tytułów wydawnictwa Infor
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia w części I jest prenumerata polegająca na dostarczeniu przez Wykonawcę dostępów online do e-wydań tytułów wydawnictwa Infor. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia z wyszczególnieniem pozycji tworzących całość przedmiotu dla części I zamówienia określają: Załącznik nr 1– Formularz oferty, Załącznik nr 2.I – Formularz cenowy dla części I; Załącznik nr 3.I – Rozdzielnik dostępów dla części I; Załącznik nr 4 – Projekt umowy.
Interne Kennung: Część I, 2401-ILZ.260.17.1.2025
Los: LOT-0002
Titel: Część II: Dostępy online do e-wydań tytułów wydawnictwa C.H. Beck
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia w części II jest prenumerata polegająca na dostarczeniu przez Wykonawcę dostępów online do e-wydań tytułów wydawnictwa C.H. Beck. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia z wyszczególnieniem pozycji tworzących całość przedmiotu dla części II zamówienia określają: Załącznik nr 1– Formularz oferty, Załącznik nr 2.II – Formularz cenowy dla części II; Załącznik nr 3.II – Rozdzielnik dostępów dla części II; Załącznik nr 4 – Projekt umowy.
Interne Kennung: Część II, 2401-ILZ.260.17.1.2025
Los: LOT-0003
Titel: Część III: Dostępy online do e-wydań wariantów tytułu „Rzeczpospolita”
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia w części III jest prenumerata polegająca na dostarczeniu przez Wykonawcę dostępów online do e-wydań wariantów tytułu „Rzeczpospolita”. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia z wyszczególnieniem pozycji tworzących całość przedmiotu dla części III zamówienia określają: Załącznik nr 1– Formularz oferty, Załącznik nr 2.III – Formularz cenowy dla części III; Załącznik nr 3.III – Rozdzielnik dostępów dla części III; Załącznik nr 4 – Projekt umowy.
Interne Kennung: Część III, 2401-ILZ.260.17.1.2025
Los: LOT-0004
Titel: Część IV: Dostępy online do e-wydań tytułów czasopism różnych wydawnictw
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia w części IV jest prenumerata polegająca na dostarczeniu przez Wykonawcę dostępów online do e-wydań tytułów czasopism różnych wydawnictw. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia z wyszczególnieniem pozycji tworzących całość przedmiotu dla części IV zamówienia określają: Załącznik nr 1– Formularz oferty, Załącznik nr 2.IV – Formularz cenowy dla części IV, Załącznik nr 3.IV – Rozdzielnik dostępów dla części IV, Załącznik nr 4 – Projekt umowy.
Interne Kennung: Część IV, 2401-ILZ.260.17.1.2025