See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Organizacja i przeprowadzenie szkolenia Hakowy – Sygnalista (Slinger Signaller) na potrzeby projektu „Gdańsk Miastem Zawodowców – Etap I, na potrzeby projektu „Gdańsk Miastem Zawodowców – Etap II
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zorganizowanie i przeprowadzenie szkolenia Hakowy – Sygnalista (Slinger Signaller) na potrzeby projektu „Gdańsk Miastem Zawodowców – Etap II dla uczestników/czek Projektu „Gdańsk Miastem Zawodowców – Etap II” realizowanego w ramach Programu Regionalnego Fundusze Europejskie dla Pomorza 2021-2027, Priorytet 5 Fundusze europejskie dla silnego Pomorza (EFS+). Działanie 5.8. Edukacja ogólna i zawodowa.
Vorherige Bekanntmachung: 620428-2025
Interne Kennung: ZOZP.231.20.2025.AA
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 80531000 Industrielle und technische Ausbildung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 80530000 Berufsausbildung
5. Los
Los: LOT-0002
Titel: Zorganizowanie i przeprowadzenie szkolenia szkolenia Hakowy – Sygnalista (Slinger Signaller).
Beschreibung: Zorganizowanie i przeprowadzenie szkolenia Hakowy – Sygnalista (Slinger Signaller) na potrzeby projektu „Gdańsk Miastem Zawodowców – Etap II”, dla uczestników/czek Projektu „Gdańsk Miastem Zawodowców – Etap II” realizowanego w ramach Programu Regionalnego Fundusze Europejskie dla Pomorza 2021-2027, Priorytet 5 Fundusze europejskie dla silnego Pomorza (EFS+). Działanie 5.8. Edukacja ogólna i zawodowa.
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający przewiduje skorzystanie z prawa opcji na warunkach określonych w Opisie przedmiotu zamówienia oraz Projektowanych postanowieniach umownych.