See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa artykułów spożywczych do Centrum Szkolenia Policji w Legionowie i Wydziału Wspomagającego CSP w Sułkowicach
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia była dostawa artykułów spożywczych do Centrum Szkolenia Policji w Legionowie i Wydziału Wspomagającego w Sułkowicach. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowił załącznik nr 4 do SWZ. 3. Przedmiot zamówienia został podzielony na 11 części: 1) część I – artykuły różne – dostawa do Centrum Szkolenia Policji w Legionowie; 2) część II – przyprawy do potraw, sosy i zupy w proszku – dostawa do Centrum Szkolenia Policji w Legionowie; 3) część III – słodycze – dostawa do Centrum Szkolenia Policji w Legionowie; 4) część IV – owoce i warzywa mrożone – dostawa Centrum Szkolenia Policji w Legionowie; 5) część V – owoce i warzywa mrożone – dostawa do Wydziału Wspomagającego w Sułkowicach; 6) część VI – owoce i warzywa konserwowe – dostawa do Centrum Szkolenia Policji w Legionowie; 7) część VII - wyroby kulinarne świeże i mrożone – dostawa do Centrum Szkolenia Policji w Legionowie; 8) część VIII - wyroby kulinarne świeże i mrożone – dostawa do Wydziału Wspomagającego w Sułkowicach; 9) część IX - mleko i jego przetwory – dostawa do Centrum Szkolenia Policji w Legionowie; 10) część X - mleko i jego przetwory dostawa do Wydziału Wspomagającego w Sułkowicach; 11) część XI- bazy do zup dostawa do Centrum Szkolenia Policji w Legionowie. 4. Zamawiający nie dopuszczał składania ofert wariantowych. 5. Zamawiający dopuszczał powierzenie wykonania części zamówienia Podwykonawcy. 6. Zamawiający żądał wskazania przez Wykonawcę w ofercie części zamówienia, których wykonanie powierzyłby Podwykonawcom oraz podania nazw ewentualnych Podwykonawców, jeżeli byli by już znani, wg. załącznika nr 11 do SWZ 7. Wykonawca zobowiązany jest zrealizować zamówienie na zasadach i warunkach opisanych w Istotnych postanowieniach umowy, stanowiących załącznik nr 5 do SWZ. 8. Zamawiający na podstawie art. 455 ust. 1 pkt 1 Ustawy, w związku ze specyfiką funkcjonowania jednostki i możliwością zmniejszenia się liczby stanu żywionych, zastrzegł możliwość niezrealizowania całości zamówienia bez konsekwencji finansowych i prawnych. Minimalne wynagrodzenie dla Wykonawcy w takim przypadku wyniesie: 1) część I – artykuły różne – dostawa do Centrum Szkolenia Policji w Legionowie – 335 900,00 zł brutto (w tym w 2025 r. – 83 975,00 zł brutto); 2) część II – przyprawy do potraw, sosy i zupy w proszku – dostawa do Centrum Szkolenia Policji w Legionowie – 30 750,00 zł brutto (w tym w 2025 r. – 7 687,50 zł brutto); 3) część III – słodycze – dostawa do Centrum Szkolenia Policji w Legionowie – 41 400,00 zł brutto (w tym w 2025 r. – 10 350,00 zł brutto); 4) część IV – owoce i warzywa mrożone – dostawa Centrum Szkolenia Policji w Legionowie – 105 300,00 zł brutto (w tym w 2025 r. – 26 325,00 zł brutto); 5) część V – owoce i warzywa mrożone – dostawa do Wydziału Wspomagającego w Sułkowicach 11 300,00 zł brutto ( w tym w 2025 r. – 2 825,00 zł brutto); 6) część VI – owoce i warzywa konserwowe – dostawa do Centrum Szkolenia Policji w Legionowie – 69 100,00 zł brutto (w tym w 2025 r. – 17 275,00 zł brutto); 7) część VII – wyroby kulinarne świeże i mrożone – dostawa do Centrum Szkolenia Policji w Legionowie – 141 500,00 (w tym w 2025 r. – 35 375,00 zł brutto); 8) część VIII – wyroby kulinarne świeże i mrożone – dostawa do Wydziału Wspomagającego w Sułkowicach – 16 600,00 zł brutto (w tym w 2025 r. – 4 150,00 zł brutto); 9) część IX – mleko i jego przetwory – dostawa do Centrum Szkolenia Policji w Legionowie – 597 000,00 zł brutto (w tym w 2025 r. – 149 250,00 zł brutto); 10) część X – mleko i jego przetwory dostawa do Wydziału Wspomagającego w Sułkowicach – 41 750,00 zł brutto (w tym w 2025 r. – 10 438,00 zł brutto); 11) część XI – bazy do zup dostawa do Centrum Szkolenia Policji w Legionowie – 9 500,00 zł brutto (w tym w 2025 r. – 2 375,00 zł brutto). 9. Podane w formularzach cenowych ilości asortymentu należało traktować jako przeciętne. Faktyczna ilość zamawianego każdorazowo asortymentu będzie zależna od rzeczywistych, aktualnych potrzeb Zamawiającego. 10. Zamawiający zastrzegł prawo jednostronnego wydłużenia okresu realizacji umowy do 60 dni po terminie określonym w umowie, w ramach określonych na ten cel środków finansowych i żądania zawarcia w tym zakresie aneksu do umowy. 11. Zgodnie z art. 257 ustawy Zamawiający mógł unieważnić postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli środki publiczne, które Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia, nie zostałyby mu przyznane. 12. Wykonawca zobowiązał się dostarczać przedmiot umowy w opakowaniach zbiorczych, odpowiednio posortowany i zabezpieczony przed uszkodzeniem, w warunkach temperaturowych zalecanych przez producenta oraz czystym środkiem transportu przystosowanym do przewozu przedmiotu umowy. 13. Zamawiający zastrzegł, że całkowita wartość zamówienia nie może przekroczyć posiadanych środków finansowych. 14. Przedmiot zamówienia zostanie dostarczony do siedziby Zamawiającego na koszt Wykonawcy. 15. Termin wykonania zamówienia – sukcesywnie partiami od dnia 1 października 2025 r. do dnia 30 września 2026 r. Planowany termin pierwszej dostawy od dnia 1 października 2025 r. 16. Miejsce wykonania zamówienia: magazyn żywnościowy Centrum Szkolenia Policji w Legionowie, ul. Zegrzyńska 121, 05-119 Legionowo lub magazyn żywnościowy Wydziału Wspomagającego w Sułkowicach, ul. Ogrodowa 39, 05-650 Sułkowice.
Vorherige Bekanntmachung: 452920-2025
Interne Kennung: 24/25/WŻ
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15000000 Nahrungsmittel, Getränke, Tabak und zugehörige Erzeugnisse
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15612100 Weizenmehl, 15831000 Zucker, 15861000 Kaffee, 15870000 Würzmittel, 15842000 Schokolade und Süßwaren, 15331170 Tiefgekühltes Gemüse, 15331460 Gemüsekonserven, 15331500 In Essig konserviertes Gemüse, 15321000 Fruchtsäfte, 15981000 Mineralwasser, 15851000 Mehlwaren, 15530000 Butter, 15511210 UHT-Milch, 15544000 Hartkäse, 15310000 Kartoffeln und Kartoffelerzeugnisse/Erdäpfel und Erdäpfelerzeugnisse
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część I – artykuły różne – dostawa do Centrum Szkolenia Policji w Legionowie
Beschreibung: Termin wykonania zamówienia – sukcesywnie partiami od dnia 01 października 2025 r. do dnia 30 września 2026 r. Planowany termin pierwszej dostawy od dnia 01 października 2025 r. W cenie jednostkowej wliczony jest koszt transportu przedmiotu zamówienia do siedziby Zamawiającego. Oferowane artykuły spożywcze są wysokiej jakości, świeże, o właściwym smaku i zapachu, bez oznak wilgoci, zbrylenia i pleśni. Termin przydatności do spożycia: - masło roślinne - minimum 2 miesiące od daty dostawy, - kawa liofilizowana rozpuszczalna, kawa ziarnista - minimum 12 miesięcy od daty dostawy, - płatki kukurydziane - minimum 4 miesiące od daty dostawy, - pozostałe artykuły - minimum 6 miesięcy od daty dostawy, - tofu - minimum 7 tygodni od daty dostawy, - soki owocowe - minimum 8 miesięcy od daty dostawy, - naturalna woda mineralna gazowana - minimum 8 miesięcy od daty dostawy, - naturalna woda mineralna niegazowana - minimum 6 miesięcy od daty dostawy. Zamówienie realizowane będzie sukcesywnie partiami w trakcie trwania umowy. Zamawiający na podstawie art. 455 ust. 1 pkt 1 ustawy, w związku ze specyfiką funkcjonowania jednostki i możliwością zmniejszenia się liczby stanu żywionych, zastrzegł możliwość niezrealizowania całości zamówienia bez konsekwencji finansowych i prawnych. Minimalne wynagrodzenie dla Wykonawcy w takim przypadku w części I zamówienia wyniesie 335 900,00 zł brutto (w tym w 2025 r. – 83 975,00 zł brutto).
Interne Kennung: Część I
Haupteinstufung (cpv): 15800000 Diverse Nahrungsmittel
Los: LOT-0002
Titel: Część II – przyprawy do potraw, sosy i zupy w proszku – dostawa do Centrum Szkolenia Policji w Legionowie
Beschreibung: Termin wykonania zamówienia – sukcesywnie partiami od dnia 01 października 2025 r. do dnia 30 września 2026 r. Planowany termin pierwszej dostawy od dnia 01 października 2025 r. W cenie jednostkowej wliczony jest koszt transportu przedmiotu zamówienia do siedziby Zamawiającego. Oferowane artykuły spożywcze są wysokiej jakości, świeże, o właściwym smaku i zapachu, bez oznak wilgoci i zbrylenia. Termin przydatności do spożycia: - czosnek - minimum 7 miesięcy od daty dostawy, - pozostałe artykuły - minimum 8 miesięcy od daty dostawy. Zamówienie realizowane będzie sukcesywnie partiami w trakcie trwania umowy. Zamawiający na podstawie art. 455 ust. 1 pkt 1 ustawy, w związku ze specyfiką funkcjonowania jednostki i możliwością zmniejszenia się liczby stanu żywionych, zastrzegł możliwość niezrealizowania całości zamówienia bez konsekwencji finansowych i prawnych. Minimalne wynagrodzenie dla Wykonawcy w takim przypadku w części II zamówienia wyniesie 30 750,00 zł brutto (w tym w 2025 r. – 7 687,50 zł brutto).
Interne Kennung: Część II
Haupteinstufung (cpv): 15870000 Würzmittel
Los: LOT-0003
Titel: Część III – słodycze – dostawa do Centrum Szkolenia Policji w Legionowie
Beschreibung: Termin wykonania zamówienia – sukcesywnie partiami od dnia 01 października 2025 r. do dnia 30 września 2026 r. Planowany termin pierwszej dostawy od dnia 01 października 2025 r. W cenie jednostkowej wliczony jest koszt transportu przedmiotu zamówienia do siedziby Zamawiającego. Oferowane artykuły spożywcze są wysokiej jakości, świeże, o właściwym smaku i zapachu. Termin przydatności do spożycia: – pozycja 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 – minimum 6 miesięcy od daty dostawy, – pozycja 8 – minimum 3 miesiące od daty dostawy. Zamówienie realizowane będzie sukcesywnie partiami w trakcie trwania umowy. Zamawiający na podstawie art. 455 ust. 1 pkt 1 ustawy, w związku ze specyfiką funkcjonowania jednostki i możliwością zmniejszenia się liczby stanu żywionych, zastrzegł możliwość niezrealizowania całości zamówienia bez konsekwencji finansowych i prawnych. Minimalne wynagrodzenie dla Wykonawcy w takim przypadku w części III zamówienia wyniesie 41 400,00 zł brutto (w tym w 2025 r. – 10 350,00 zł brutto).
Interne Kennung: Część III
Haupteinstufung (cpv): 15842000 Schokolade und Süßwaren
Los: LOT-0004
Titel: Część IV – owoce i warzywa mrożone – dostawa do Centrum Szkolenia Policji w Legionowie
Beschreibung: Termin wykonania zamówienia – sukcesywnie partiami od dnia 01 października 2025 r. do dnia 30 września 2026 r. Planowany termin pierwszej dostawy od dnia 01 października 2025 r. W cenie jednostkowej wliczony jest koszt transportu przedmiotu zamówienia do siedziby Zamawiającego. Oferowane artykuły spożywcze są wysokiej jakości, świeże, o właściwym smaku i zapachu, bez oznak powtórnego zamrażania. Warzywa sypkie, nieoblodzone, wolne od zlepieńców trwałych, praktycznie bez uszkodzeń mechanicznych i oparzeliny mrozowej. Owoce całe, sypkie, odszypułkowane, niepopękane, niezdeformowane, niepodsuszone, nieoblodzone bez trwałych zlepieńców. Termin przydatności do spożycia - minimum 3 miesiące od daty dostawy. Zamówienie realizowane będzie sukcesywnie partiami w trakcie trwania umowy. Zamawiający na podstawie art. 455 ust. 1 pkt 1 ustawy, w związku ze specyfiką funkcjonowania jednostki i możliwością zmniejszenia się liczby stanu żywionych, zastrzegł możliwość niezrealizowania całości zamówienia bez konsekwencji finansowych i prawnych. Minimalne wynagrodzenie dla Wykonawcy w takim przypadku w części IV zamówienia wyniesie 105 300,00 zł brutto (w tym w 2025 r. – 26 325,00 zł brutto).
Interne Kennung: Część IV
Haupteinstufung (cpv): 15330000 Verarbeitetes Obst und Gemüse
Los: LOT-0005
Titel: Część V – owoce i warzywa mrożone – dostawa do Wydziału Wspomagającego CSP w Sułkowicach
Beschreibung: Termin wykonania zamówienia – sukcesywnie partiami od dnia 01 października 2025 r. do dnia 30 września 2026 r. Planowany termin pierwszej dostawy od dnia 01 października 2025 r. W cenie jednostkowej wliczony jest koszt transportu przedmiotu zamówienia do siedziby Zamawiającego. Oferowane artykuły spożywcze są wysokiej jakości, świeże, o właściwym smaku i zapachu, bez oznak powtórnego zamrażania. Warzywa sypkie, nieoblodzone, wolne od zlepieńców trwałych, praktycznie bez uszkodzeń mechanicznych i oparzeliny mrozowej. Owoce całe, sypkie, odszypułkowane, niepopękane, niezdeformowane, niepodsuszone, nieoblodzone bez trwałych zlepieńców. Termin przydatności do spożycia – minimum 3 miesiące od daty dostawy. Zamówienie realizowane będzie partiami (średnio raz na dwa tygodnie). Zamawiający na podstawie art. 455 ust. 1 pkt 1 ustawy, w związku ze specyfiką funkcjonowania jednostki i możliwością zmniejszenia się liczby stanu żywionych, zastrzegł możliwość niezrealizowania całości zamówienia bez konsekwencji finansowych i prawnych. Minimalne wynagrodzenie dla Wykonawcy w takim przypadku w części V zamówienia wyniesie 11 300,00 zł brutto ( w tym w 2025 r. – 2 825,00 zł brutto).
Interne Kennung: Część V
Los: LOT-0006
Titel: Część VI – owoce i warzywa konserwowe – dostawa do Centrum Szkolenia Policji w Legionowie
Beschreibung: Termin wykonania zamówienia – sukcesywnie partiami od dnia 01 października 2025 r. do dnia 30 września 2026 r. Planowany termin pierwszej dostawy od dnia 01 października 2025 r. W cenie jednostkowej wliczony jest koszt transportu przedmiotu zamówienia do siedziby Zamawiającego. Oferowane artykuły spożywcze są wysokiej jakości, świeże, bez oznak pleśni, o właściwym smaku i zapachu. Termin przydatności do spożycia: - chrzan tarty na kwasku cytrynowym - minimum 3 miesiące od daty dostawy, - szczaw konserwowy - minimum 6 miesięcy od daty dostawy, - pozostałe artykuły - minimum 9 miesięcy od daty dostawy. Zamówienie realizowane będzie sukcesywnie partiami w trakcie trwania umowy. Zamawiający na podstawie art. 455 ust. 1 pkt 1 ustawy, w związku ze specyfiką funkcjonowania jednostki i możliwością zmniejszenia się liczby stanu żywionych, zastrzegł możliwość niezrealizowania całości zamówienia bez konsekwencji finansowych i prawnych. Minimalne wynagrodzenie dla Wykonawcy w takim przypadku w części VI zamówienia wyniesie 69 100,00 zł brutto (w tym w 2025 r. – 17 275,00 zł brutto).
Interne Kennung: Część VI
Los: LOT-0007
Titel: Część VII – wyroby kulinarne świeże i mrożone – dostawa do Centrum Szkolenia Policji w Legionowie
Beschreibung: Termin wykonania zamówienia – sukcesywnie partiami od dnia 01 października 2025 r. do dnia 30 września 2026 r. Planowany termin pierwszej dostawy od dnia 01 października 2025 r. 1. Pierogi: Wygląd: kształt półkolisty, powierzchnia gładka, błyszcząca; produkty wyrównane w opakowaniu jednostkowym pod względem kształtu i wielkości; niedopuszczalne zabrudzenie powierzchni, pęknięcia ciasta, wyciek nadzienia. Barwa: - ciasta: od jasnokremowej do kremowej, wyrównana w opakowaniu jednostkowym, - nadzienia: charakterystyczna dla użytych składników. Konsystencja i struktura ciasta: elastyczna, miękka. Konsystencja i struktura nadzienia: miękka, zwarta. Smak i zapach: typowy dla wyrobów z ciasta pierogowego i użytych składników nadzienia; niedopuszczalny: stęchły, gorzki lub inny obcy. 2. Naleśniki: Wygląd: płaty naleśnikowe posmarowane nadzieniem, zwijane w rulonik, wyroby wyrównane w opakowaniu jednostkowym pod względem kształtu i wielkości (masa 1szt. - 100g), niedopuszczalne: zabrudzenia powierzchni, rozerwanie ciasta i wyciek nadzienia. Barwa: ciasta - złocisto-brązowa; nadzienia - charakterystyczna dla użytych składników. Konsystencja i struktura: ciasta - miękka, elastyczna, zwarta; nadzienia - niejednolita, zwarta. Smak i zapach: typowy dla ciasta naleśnikowego; niedopuszczalny: stęchły, jełki, gorzki lub inny obcy. 3. W cenie jednostkowej wliczony jest koszt transportu przedmiotu zamówienia do siedziby Zamawiającego. 4. Termin przydatności do spożycia wynosi: - wyroby świeże - minimum 3 dni od daty dostawy, - wyroby mrożone - minimum 6 miesięcy od daty dostawy. 5. Zamówienie realizowane będzie sukcesywnie partiami w trakcie trwania umowy. 6. Zamawiający na podstawie art. 455 ust. 1 pkt 1 ustawy, w związku ze specyfiką funkcjonowania jednostki i możliwością zmniejszenia się liczby stanu żywionych, zastrzegł możliwość niezrealizowania całości zamówienia bez konsekwencji finansowych i prawnych. Minimalne wynagrodzenie dla Wykonawcy w takim przypadku w części VII zamówienia wyniesie (w tym w 2025 r. – 35 375,00 zł brutto).
Interne Kennung: Część VII
Haupteinstufung (cpv): 15851000 Mehlwaren
Los: LOT-0008
Titel: Część VIII – wyroby kulinarne świeże i mrożone – dostawa do Wydziału Wspomagającego CSP w Sułkowicach
Beschreibung: Termin wykonania zamówienia – sukcesywnie partiami od dnia 01 października 2025 r. do dnia 30 września 2026 r. Planowany termin pierwszej dostawy od dnia 01 października 2025 r. 1. Pierogi: Wygląd: kształt półkolisty, powierzchnia gładka, błyszcząca; produkty wyrównane w opakowaniu jednostkowym pod względem kształtu i wielkości; niedopuszczalne zabrudzenie powierzchni, pęknięcia ciasta, wyciek nadzienia. Barwa: - ciasta: od jasnokremowej do kremowej, wyrównana w opakowaniu jednostkowym, - nadzienia: charakterystyczna dla użytych składników. Konsystencja i struktura: - ciasta: elastyczna, miękka, - nadzienia: miękka, zwarta. Smak i zapach: typowy dla wyrobów z ciasta pierogowego i użytych składników nadzienia; niedopuszczalny: stęchły, gorzki lub inny obcy. 2. Naleśniki: Wygląd: płaty naleśnikowe posmarowane nadzieniem, zwijane w rulonik, wyroby wyrównane w opakowaniu jednostkowym pod względem kształtu i wielkości (masa 1szt. - 100g), niedopuszczalne: zabrudzenia powierzchni, rozerwanie ciasta i wyciek nadzienia. Barwa: - ciasta: złocisto-brązowa, - nadzienia: charakterystyczna dla użytych składników. Konsystencja i struktura: - ciasta: miękka, elastyczna, zwarta, - nadzienia: niejednolita, zwarta. Smak i zapach: typowy dla ciasta naleśnikowego; niedopuszczalny: stęchły, jełki, gorzki lub inny obcy. 3. W cenie jednostkowej wliczony jest koszt transportu przedmiotu zamówienia do siedziby Zamawiającego. 4. Termin przydatności do spożycia wynosi: - wyroby świeże - minimum 3 dni od daty dostawy, - wyroby mrożone - minimum 6 miesięcy od daty dostawy. 5. Zamówienie realizowane będzie sukcesywnie partiami w trakcie trwania umowy. 6. Zamawiający na podstawie art. 455 ust. 1 pkt 1 ustawy, w związku ze specyfiką funkcjonowania jednostki i możliwością zmniejszenia się liczby stanu żywionych, zastrzegł możliwość niezrealizowania całości zamówienia bez konsekwencji finansowych i prawnych. Minimalne wynagrodzenie dla Wykonawcy w takim przypadku w części VIII zamówienia wyniesie 16 600,00 zł brutto (w tym w 2025 r. – 4 150,00 zł brutto).
Interne Kennung: Część VIII
Los: LOT-0009
Titel: Część IX – mleko i jego przetwory – dostawa do Centrum Szkolenia Policji w Legionowie
Beschreibung: Termin wykonania zamówienia – sukcesywnie partiami od dnia 01 października 2025 r. do dnia 30 września 2026 r. Planowany termin pierwszej dostawy od dnia 01 października 2025 r. W cenie jednostkowej wliczony jest koszt transportu przedmiotu zamówienia do siedziby Zamawiającego. Wszystkie produkty dostarczane są w opakowaniach jednostkowych opatrzonych etykietą zawierającą: nazwę producenta, skład produktu, datę przydatności do spożycia oraz sposób przechowywania. Zamówienie realizowane będzie partiami (dwa razy w tygodniu: poniedziałek, czwartek). Zamawiający na podstawie art. 455 ust. 1 pkt 1 ustawy, w związku ze specyfiką funkcjonowania jednostki i możliwością zmniejszenia się liczby stanu żywionych, zastrzegł możliwość niezrealizowania całości zamówienia bez konsekwencji finansowych i prawnych. Minimalne wynagrodzenie dla Wykonawcy w takim przypadku w części IX zamówienia wyniesie 597 000,00 zł brutto (w tym w 2025 r. – 149 250,00 zł brutto).
Interne Kennung: Część IX
Haupteinstufung (cpv): 15500000 Molkereierzeugnisse
Los: LOT-0010
Titel: Część X – mleko i jego przetwory – dostawa do Wydziału Wspomagającego CSP w Sułkowicach
Beschreibung: Termin wykonania zamówienia – sukcesywnie partiami od dnia 01 października 2025 r. do dnia 30 września 2026 r. Planowany termin pierwszej dostawy od dnia 01 października 2025 r. W cenie jednostkowej wliczony jest koszt transportu przedmiotu zamówienia do siedziby Zamawiającego. Wszystkie produkty dostarczane są w opakowaniach jednostkowych opatrzonych etykietą zawierającą: - nazwę producenta, - datę przydatności do spożycia, - sposób przechowywania, - skład produktu. Zamówienie realizowane będzie partiami (dwa razy w tygodniu). Zamawiający na podstawie art. 455 ust. 1 pkt 1 ustawy, w związku ze specyfiką funkcjonowania jednostki i możliwością zmniejszenia się liczby stanu żywionych, zastrzegł możliwość niezrealizowania całości zamówienia bez konsekwencji finansowych i prawnych. Minimalne wynagrodzenie dla Wykonawcy w takim przypadku w części X zamówienia wyniesie 41 750,00 zł brutto (w tym w 2025 r. – 10 438,00 zł brutto).
Interne Kennung: Część X
Los: LOT-0011
Titel: Część XI – bazy do zup – dostawa do Centrum Szkolenia Policji w Legionowie
Beschreibung: Termin wykonania zamówienia – sukcesywnie partiami od dnia 01 października 2025 r. do dnia 30 września 2026 r. Planowany termin pierwszej dostawy od dnia 01 października 2025 r. W cenie jednostkowej wliczony jest koszt transportu przedmiotu zamówienia do siedziby Zamawiającego. Oferowane artykuły spożywcze są wysokiej jakości, świeże, o właściwym smaku i zapachu, bez oznak wilgoci i zbrylenia. Termin przydatności do spożycia: 12 miesięcy od daty dostawy. Zamówienie realizowane będzie partiami (dwie dostawy w trakcie trwania umowy). Zamawiający na podstawie art. 455 ust. 1 pkt 1 ustawy, w związku ze specyfiką funkcjonowania jednostki i możliwością zmniejszenia się liczby stanu żywionych, zastrzegł możliwość niezrealizowania całości zamówienia bez konsekwencji finansowych i prawnych. Minimalne wynagrodzenie dla Wykonawcy w takim przypadku w części XI zamówienia wyniesie 9 500,00 zł brutto (w tym w 2025 r. – 2 375,00 zł brutto).
Interne Kennung: Część XI
Haupteinstufung (cpv): 15890000 Verschiedene Lebensmittel und Trockenerzeugnisse