See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Loket onderhoud buitengebied via de Limburgse Landschapsteams
Beschreibung: Voorwerp van deze diensten: Loket onderhoud buitengebied via de Limburgse Landschapsteams. Deze opdracht kadert in de provinciale subsidie Loket onderhoud buitengebied via de Limburgse Landschapsteams. (onder voorbehoud van goedkeuring subsidies) De opdracht betreft het inzetten van arbeiders en machines in het kader van landschapszorg en natuurherstel, natuurgerichte recreatie en natuurgerichte educatieve infrastructuur. De taken moeten volgens het besluit van de Vlaamse Overheid uitgevoerd worden door één van de volgende types van doelgroepwerknemers zoals beschreven in: a) Besluit van de Vlaamse Regering tot uitvoering van het decreet van 12 juli 2013 betreffende maatwerk bij collectieve inschakeling. b) Besluit van de Vlaamse Regering tot uitvoering van het decreet van 22 november 2013 betreffende de lokale diensteneconomie De opdracht is opgedeeld in 4 percelen: Perceel 1 “Landschapsteam Regionaal Landschap Haspengouw en Voeren” - Recreatie Perceel 2 “Landschapsteam Regionaal Landschap Haspengouw en Voeren” – Landschapszorg Perceel 3 “Landschapsteam Regionaal Landschap Lage Kempen ” Perceel 4 “Landschapsteam Regionaal Landschap Kempen en Maasland ”
Interne Kennung: PPP0ZL-86/5093/2025RLSS02
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77310000 Anpflanzungs- und Pflegearbeiten an Grünflächen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Landschapsteam Regionaal Landschap Haspengouw en Voeren - recreatie
Beschreibung: 1. Omschrijving diensten Arbeiders uit de sociale economie voeren in ploegverband werken uit voor het onderhoud van de recreatieve wandelstructuur, aanleg of herstel van wandelinfrastructuur en natuurgerichte educatieve infrastructuur, landschapszorg en natuurherstel. Deze opdracht kadert in de provinciale subsidie Loket onderhoud buitengebied via de Limburgse Landschapsteams. De werken worden uitgevoerd binnen het werkingsgebied van het Regionaal Landschap Haspengouw en Voeren. De bedoeling is om de kwaliteit van de recreatieve wandelinfrastructuur en haar directe landschappelijke omgeving in de streek te waarborgen en te verbeteren. Om een indruk te krijgen van de werken die in deze opdracht aan bod kunnen komen, zijn hieronder mogelijke werken opgenomen (niet limitatief): plaatsen, onderhoud en controle wandelpalen, bebording,... plaatsing en onderhoud kleine infrastructuurelementen (zitbanken, picknicktafels e.d.), rasters, takkenwallen, ... openhouden en maaien van niet verharde paden (achterstallige) snoei van hagen (achterstallig) snoeien van bomen en hoogstam fruitbomen (achterstallig) knotten van knotbomen plaatsen en herstellen van klap- en draaipoortjes Plaatsen en herstellen van draadafsluitingen, perches, fencing Plaatsen en herstellen van plankenpaden, trapconstructies en houten bruggen Plaatsen en herstellen van bijenhotels het maaien en afvoeren van grazige vegetaties zoals bermen, taluds verwijderen van dode, zieke of zich abnormaal voordoende takken of bomen, Verwijderen van exoten herstellen van erosie verwijderen van zwerfvuil afbraak van constructies in het landschap (afrasteringen, kleine bouwwerken, ...) het verjongen, uitdunnen of in hakhout zetten van houtige gewassen (houtkanten, houtwallen, wegbermen, holle wegen, taluds, …) aanplanten en onderhouden van KLE zoals hagen, houtkanten, loofbomen Onderhoud van de Haspengouwse bivakzones: Schoonmaken van eco-toilet, zowel het gebouwtje reinigen met biologisch afbreekbaar product als de WC pot en -bril, aanvullen zaagsel eco-toilet, klein zwerfvuil opruimen, maaien van padenstructuur rondom toilet en platformen, algemene controle van locatie & melden van gebreken en vandalisme, … 2. Samenstelling ploegen De dienstverlener stelt hiervoor één ploeg ter beschikking van maximum 4 arbeiders en 1 vaste ploegbaas gedurende de periode 2026-2031. Per opdracht blijft deze ploeg dezelfde samenstelling behouden. Op vraag van de opdrachtgever kan sporadisch, om economisch efficiënt te werken, een kleinere ploeg gevraagd worden. We verwachten dat er steeds een ploegbaas aanwezig is bij het uitvoeren van de opdracht, tenzij dit op voorhand expliciet met de opdrachtgever is besproken. De opdrachtgever probeert een continuïteit van de tewerkstelling te voorzien, toch is het mogelijk dat door o.a. weersomstandigheden of ander externe niet controleerbare factoren en/of beschikbare budgetten deze continuïteit niet mogelijk is. Anderzijds kan er in de drukkere periode de vraag zijn om tijdelijk meerdere ploegen op hetzelfde moment in te zetten. Deze drukke periodes situeren zich meestal in de maanden juni, september, december - januari.
Interne Kennung: 2025RLSS02_1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90721100 Landschaftsschutz
Los: LOT-0002
Titel: Landschapsteam Regionaal Landschap Haspengouw en Voeren - landschapszorg
Beschreibung: 1. Omschrijving diensten Arbeiders uit de sociale economie voeren in ploegverband werken uit om de landschappelijke omgevingskwaliteit en de natuurwaarden te verhogen. Deze opdracht kadert in de provinciale subsidie Loket onderhoud buitengebied via de Limburgse Landschapsteams. De werken worden uitgevoerd binnen het werkingsgebied van het Regionaal Landschap Haspengouw en Voeren. Om een indruk te krijgen van de werken die in deze opdracht aan bod kunnen komen, zijn hieronder mogelijke werken opgenomen (niet limitatief): aanplanten en onderhouden van KLE zoals hagen, houtkanten, loofbomen, ..., incl. plaatsen van bescherming tegen vee het scheren van hagen met minstens tweejarige uitlopers het verjongen, uitdunnen of in hakhout zetten van houtige gewassen (houtkanten, houtwallen, wegbermen, holle wegen, taluds, …) het knotten van oude knotbomen en hakhoutstoven met gesteltakken van minimum 10 cm doorsnede tot op de oorspronkelijke knothoogte het maaien en afvoeren van sterk verruigde grazige vegetaties zoals bermen, taluds, historisch permanente graslanden met machines aangepast aan gevoelige terreinen,... het manueel of machinaal ruimen van sterk verlande waterige milieus zoals poelen en beken de aanleg van poelen verwijderen van dode, zieke of zich abnormaal voordoende takken, bomen, exoten herstel dreven, alleenstaande bomen afbraak van constructies in het landschap (afrasteringen, kleine bouwwerken, ...) plaatsing kleine infrastructuurelementen (zitbanken e.d.), rasters, takkenwallen e.d. bestrijden van niet-inheemse soorten herstellen van erosie kleinere graafwerken zoals vb beken ruimen, aanleg afwateringsgreppels, verwijderen van constructies etc… 2. Samenstelling ploegen De dienstverlener stelt hiervoor op afroep één ploeg ter beschikking van maximum 4 arbeiders en 1 vaste ploegbaas gedurende de periode 2026-2031. Per opdracht blijft deze ploeg dezelfde samenstelling behouden. Op vraag van de opdrachtgever kan sporadisch, om economisch efficiënt te werken, een kleinere ploeg gevraagd worden. We verwachten dat er steeds een ploegbaas aanwezig is bij het uitvoeren van de opdracht, tenzij dit op voorhand expliciet met de opdrachtgever is besproken. De opdrachtgever voorziet voor dit perceel geen continuïteit van de tewerkstelling. We schatten jaarlijks een veertigtal ploegdagen te voorzien. De opdrachten voor deze dagen worden door de opdrachtgever ruim op voorhand met de dienstverlener afgestemd, zodat de dienstverlener hiermee rekening kan houden in zijn planning.
Interne Kennung: 2025RLSS02_2
Los: LOT-0003
Titel: Landschapsteam Regionaal Landschap Lage Kempen
Beschreibung: 1. Omschrijving diensten Arbeiders uit de sociale economie voeren in ploegverband werken uit voor het onderhoud van de recreatieve wandelstructuur, aanleg of herstel van wandelinfrastructuur, natuurgerichte educatieve infrastructuur, landschapszorg en natuurherstel. Deze opdracht kadert in de provinciale subsidie Loket onderhoud buitengebied via de Limburgse Landschapsteams. De werken worden uitgevoerd binnen het werkingsgebied van Regionaal Landschap Lage Kempen vzw in Vlaanderen. De bedoeling is om de kwaliteit van de recreatieve wandelinfrastructuur en haar directe landschappelijke omgeving in de streek te waarborgen en te verbeteren. Om een indruk te krijgen van de werken die in deze opdracht aan bod kunnen komen, zijn hieronder mogelijke werken opgenomen (niet limitatief): - plaatsen, onderhoud en controle wandelpalen, bebording, ... - plaatsing en onderhoud kleine infrastructuurelementen: (zitbanken, picknicktafels e.d.), rasters, takkenwallen, fietsleunhekken ... - openhouden en maaien van niet verharde paden - (achterstallige) snoei van hagen - plaatsen en herstellen van klap- en draaipoortjes - Plaatsen en herstellen van plankenpaden, perches, fencing, draadafsluitingen en houten bruggen, trapconstructies…. - Plaatsen en herstellen van bijenhotels - het maaien en afvoeren van grazige vegetaties zoals bermen, taluds - verwijderen van dode, zieke of zich abnormaal voordoende takken of bomen, - verwijderen van exoten - herstellen van erosie - verwijderen van zwerfvuil - afbraak van constructies in het landschap (afrasteringen, kleine bouwwerken, ...) - het verjongen, uitdunnen of in hakhout zetten van houtige gewassen (houtkanten, houtwallen, wegbermen, holle wegen, taluds, bossen en bosranden …) - aanplanten en onderhouden van KLE zoals hagen, houtkanten, loofbomen - kleinere graafwerken zoals vb beken ruimen, aanleg afwateringsgreppels, verwijderen van constructies etc… - werken met hoogtewerker 2. Samenstelling ploegen De dienstverlener stelt hiervoor 1 ploeg ter beschikking van maximum 4 arbeiders en 1 vaste ploegbaas gedurende 11 maanden per jaar in de periode 2026-2031. Per opdracht blijft deze ploeg dezelfde samenstelling behouden. Op vraag van de opdrachtgever kan sporadisch, om economisch efficiënt te werken, een kleinere ploeg gevraagd worden. Er dient echter steeds een ploegbaas aanwezig te zijn. We verwachten dat er steeds een ploegbaas aanwezig is bij het uitvoeren van de opdracht, tenzij dit op voorhand expliciet met de opdrachtgever is besproken. De opdrachtgever probeert een continuïteit van de tewerkstelling te voorzien, toch is het mogelijk dat door o.a. weersomstandigheden of ander externe niet controleerbare factoren en/of beschikbare budgetten deze continuïteit niet mogelijk is. Anderzijds kan er in de drukkere periode de vraag zijn om tijdelijk meerdere ploegen op hetzelfde moment in te zetten. Deze drukke periodes situeren zich meestal in de maanden juni en september.
Interne Kennung: 2025RLSS02 3_3
Los: LOT-0004
Titel: Landschapsteam Regionaal Landschap Kempen en Maasland
Beschreibung: Toelichting: 1. Omschrijving diensten De opdracht betreft het inzetten van arbeiders uit de sociale economie en machines voor het onderhoud van de recreatieve wandelstructuur, aanleg of herstel van wandelinfrastructuur, natuurgerichte educatieve infrastructuur, landschapszorg en natuurherstel. Deze opdracht kadert in de provinciale subsidie Loket onderhoud buitengebied via de Limburgse Landschapsteams. De werken worden uitgevoerd binnen het werkingsgebied van Regionaal Landschap Kempen en Maasland vzw in Vlaanderen. De bedoeling is om de kwaliteit van de recreatieve wandelinfrastructuur en haar directe landschappelijke omgeving in de streek te waarborgen en te verbeteren. Om een indruk te krijgen van de werken die in deze opdracht aan bod kunnen komen, zijn hieronder mogelijke werken opgenomen (niet limitatief): plaatsen, onderhoud en controle wandelpalen, bebording,... plaatsing en onderhoud kleine infrastructuurelementen: (zitbanken, picknicktafels e.d.), rasters, takkenwallen, fietsleunhekken ... openhouden en maaien van niet verharde paden (achterstallige) snoei van hagen, bomen, knotbomen en fruitbomen plaatsen en herstellen van klap- en draaipoortjes Plaatsen en herstellen van plankenpaden, perches, fencing, draadafsluitingen en houten bruggen, trapconstructies…. Plaatsen en herstellen van bijenhotels het maaien en afvoeren van grazige vegetaties zoals bermen, taluds verwijderen van dode, zieke of zich abnormaal voordoende takken of bomen, verwijderen van exoten herstellen van erosie verwijderen van zwerfvuil Verwijderen van graffiti op huisstijlelementen zoals banken, infoborden… afbraak van constructies in het landschap (afrasteringen, kleine bouwwerken, ...) het verjongen, uitdunnen of in hakhout zetten van houtige gewassen (houtkanten, houtwallen, wegbermen, holle wegen, taluds, bossen en bosranden …) aanplanten en onderhouden van KLE zoals hagen, houtkanten, loofbomen kleinere graafwerken zoals vb beken ruimen, aanleg afwateringsgreppels, verwijderen van constructies etc… werken met hoogtewerker en klein rupskraantje aanleg en onderhoud van huisstijlelementen binnen het Regionaal Landschap zoals vb banken, bakens RivierPark Maasvallei, schanskorfmuren Nationaal Park Hoge Kempen kleinere onthardingsprojecten etc…. 2. Samenstelling ploegen De dienstverlener stelt hiervoor 1 ploeg ter beschikking van maximum 4 arbeiders en 1 vaste ploegbaas gedurende 12 maanden per jaar in de periode 2026-2031. Per opdracht blijft deze ploeg dezelfde samenstelling behouden. (aantal maanden tewerkstelling afhankelijk van indexering lonen) Op vraag van de opdrachtgever kan om economisch efficiënt te werken, een kleinere ploeg gevraagd worden. Er dient echter steeds een ploegbaas aanwezig te zijn. We verwachten dat er steeds een ploegbaas aanwezig is bij het uitvoeren van de opdracht, tenzij dit op voorhand expliciet met de opdrachtgever is besproken. De opdrachtgever probeert een continuïteit van de tewerkstelling te voorzien, toch is het mogelijk dat door o.a. weersomstandigheden of ander externe niet controleerbare factoren en/of beschikbare budgetten deze continuïteit niet mogelijk is. Anderzijds kan er in de drukkere periode de vraag zijn om tijdelijk meerdere ploegen op het zelfde moment in te zetten. Deze drukke periodes situeren zich meestal in de maanden juni en september
Interne Kennung: 2025RLSS02 4_4