2. Verfahren
Verfahren
Titel: Proeven asfalt en beton wegonderhoud 2026-2028
Beschreibung: Intercommunale Haviland treedt als opdrachtencentrale op voor de onderhoudswerken in verschillende gemeenten van het arrondissement Halle-Vilvoorde. Bovendien is zij ontwerper en doet zij de werfopvolging met inbegrip van de opleveringen. In dat kader is het uitvoeren van a priori en a posteriori proeven op de (aangelegde) asfalt- en betonverhardingen noodzakelijk.
Interne Kennung: PPP0KU-501/5140/115700/PROEVEN/2026-2028
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71900000 Labordienste
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 115700/PROEVEN/2026-2028_1