See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: OPRACOWANIE DOKUMENTACJI TECHNICZNEJ W PODZIALE NA 4 CZĘŚCI
Beschreibung: OPRACOWANIE DOKUMENTACJI TECHNICZNEJ W PODZIALE NA 4 CZĘŚCI: CZĘŚĆ NR 1: ROZBUDOWA DROGI KRAJOWEJ NR 22 NA ODCINKU OD SKRZYŻOWANIA Z DROGĄ KRAJOWĄ NR 24 DO GRANICY MIASTA GORZÓW WLKP.; CZĘŚĆ NR 2: ROZBUDOWA DROGI KRAJOWEJ NR 22 OD M. ŚWIĘTOJAŃSKO DO SKRZYŻOWANIA Z DK 24; CZĘŚĆ NR 3: ROZBUDOWA DROGI KRAJOWEJ NR 24 OD GRANICY WOJEWÓDZTWA DO M. CHEŁMSKO; CZĘŚĆ NR 4: ROZBUDOWA DROGI KRAJOWEJ NR 24 NA ODCINKU OD WĘZŁA SKWIERZYNA ZACHÓD DO SKRZYŻOWANIA Z DROGĄ KRAJOWĄ NR 22
Interne Kennung: O/ZG.D-3.2413.12.2020
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Opracowanie dokumentacji technicznej w podziale na 4 części: Część nr 1: Rozbudowa drogi krajowej nr 22 na odcinku od skrzyżowania z drogą krajową nr 24 do granicy miasta Gorzów Wlkp.
Beschreibung: Część 1 – Przedmiotem zamówienia jest opracowanie dokumentacji technicznej pn. „Rozbudowa drogi krajowej nr 22 na odcinku od skrzyżowania z drogą krajową nr 24 do granicy miasta Gorzów Wielkopolski” wraz z: — opracowaniem materiałów do decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach (DŚU) i uzyskaniem ww. decyzji; — opracowaniem materiałów do decyzji o zezwoleniu na realizację inwestycji drogowej (ZRID) wraz z uzyskaniem decyzji ZRID, — udzielaniem odpowiedzi na etapie procedury przetargowej dot. wyłonienia Wykonawcy robót budowlanych, — pełnieniem nadzoru autorskiego w trakcie robót budowlanych. Celem przedmiotu zamówienia jest wykonanie kompleksowej dokumentacji technicznej dla ww. rozbudowy odcinka DK 22 wraz z uzyskaniem niezbędnych opinii, uzgodnień i decyzji administracyjnych pozwalających na zrealizowanie robót budowlanych oraz sporządzenie dokumentacji przetargowej umożliwiającej przeprowadzenie postępowania w trybie zamówienia publicznego, pozwalającego na wyłonienie Wykonawcy robót dla zadania j.w. Wykonawca będzie dążył do zastosowania takich rozwiązań projektowych, które nie będą powodować konieczności uzyskiwania odstępstw od warunków technicznych. W sytuacji, w której w wyniku rozwiązań projektowych będzie zachodziła konieczność uzyskania odstępstw od warunków technicznych, projektant przygotuje wniosek wraz z kompletem załączników do akceptacji Zamawiającego. Wykonawca zobowiązany jest poszukiwać i proponować rozwiązania, w tym techniczne i technologiczne, mające wpływ na skrócenie czasu trwania robót budowlano-montażowych oraz obniżające koszty budowy, utrzymania i użytkowania. Na Wykonawcy dokumentacji spoczywa obowiązek spełnienia zgodności rozwiązań projektowych z obowiązującymi przepisami prawa i zarządzeniami.