See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Raamovereenkomst voor het bestuurlijk takelen en bergen van voertuigen op het grondgebied Asse
Beschreibung: Raamovereenkomst voor het bestuurlijk takelen en bergen van voertuigen op het grondgebied Asse
Interne Kennung: PPP079-2269/6006/2025/102
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50118110 Fahrzeugabschleppdienste
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Bestuurlijke takelingen van voertuigen die onwettig of hinderlijk geparkeerd zijn
Beschreibung: Bestuurlijke takelingen van voertuigen die onwettig of hinderlijk geparkeerd zijn op de openbare weg en die door de dienstverlener naar zijn stalplaats worden gebracht tot de eigenaar zijn voertuig komt ophalen. Het betreft dringende interventies op vordering van alle bevoegde politieambtenaren. Het aantal dergelijke takelingen wordt geschat op 220 voertuigen per jaar.
Interne Kennung: 2025/102_1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 50118110 Fahrzeugabschleppdienste
Los: LOT-0002
Titel: Bestuurlijke takelingen van voertuigen die door de eigenaar werden achtergelaten
Beschreibung: Plaats van dienstverlening: Grondgebied Asse Toelichting: Bestuurlijke takelingen van voertuigen die door de eigenaar achtergelaten werden op het openbaar domein en die door de dienstverlener naar de opslagplaats door de gemeente aangeduid (Z.5 181, 1730 Mollem of andere locatie in overeenkomst met opdrachtgever) gebracht worden. Het betreft niet-dringende interventies op afspraak tussen de politie of gemeente en de dienstverlener. Het aantal dergelijke takelingen wordt geschat op 50 voertuigen per jaar.
Interne Kennung: 2025/102_2