See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Rozwój procesów transformacji cyfrowej w Szpitalu Specjalistycznym im. J. Śniadeckiego w Nowym Sączu
Beschreibung: Przedmiot zamówienia obejmuje 3 części: Część nr 1 - Infrastruktura IT - Zakup sprzętu i oprogramowania ICT służącego informatyzacji i cyfryzacji oraz zwiększające poziom cyberbezpieczeństwa Zamawiającego Część nr 2 - oprogramowanie aplikacyjne - zakup, rozbudowa, wdrożenie wraz z utrzymaniem oraz szkolenia pracowników w zakresie systemu HIS Część nr 3 - zakup serwera, biblioteki taśmowej oraz oprogramowania
Vorherige Bekanntmachung: 740505-2025
Interne Kennung: DA.261.1.72.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30200000 Computeranlagen und Zubehör, 48180000 Medizinsoftwarepaket, 48800000 Informationssysteme und Server, 48814000 Medizinische Informationssysteme, 30233000 Medienspeicher- und -lesegeräte, 31214100 Schalter, 30213300 Tischcomputer
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część nr 1 - Infrastruktura IT - Zakup sprzętu i oprogramowania ICT służącego informatyzacji i cyfryzacji oraz zwiększające poziom cyberbezpieczeństwa Zamawiającego
Beschreibung: Infrastruktura IT - Zakup sprzętu i oprogramowania ICT służącego informatyzacji i cyfryzacji oraz zwiększające poziom cyberbezpieczeństwa Zamawiającego
Interne Kennung: 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48820000 Server, 30200000 Computeranlagen und Zubehör, 48814000 Medizinische Informationssysteme, 31214100 Schalter, 30213300 Tischcomputer
Los: LOT-0002
Titel: Część nr 2 - oprogramowanie aplikacyjne - zakup, rozbudowa, wdrożenie wraz z utrzymaniem oraz szkolenia pracowników w zakresie systemu HIS
Beschreibung: Oprogramowanie aplikacyjne - zakup, rozbudowa, wdrożenie wraz z utrzymaniem oraz szkolenia pracowników w zakresie systemu HIS
Interne Kennung: 2
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48814000 Medizinische Informationssysteme
Los: LOT-0003
Titel: Część nr 3 - zakup serwera, biblioteki taśmowej oraz oprogramowania
Beschreibung: zakup serwera, biblioteki taśmowej oraz oprogramowania
Interne Kennung: 3
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48814000 Medizinische Informationssysteme, 30233000 Medienspeicher- und -lesegeräte