2. Verfahren
Verfahren
Titel: Modernizace e-Govermentu města Nepomuk - Dodávka a instalace poplatkového automatu (2. vyhlášení)
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky je dodávka včetně montáže/instalace 1 ks poplatkového automatu, včetně obslužného softwaru. Součástí předmětu veřejné zakázky je rovněž doprava zboží na místo, montáž, instalace a uvedení poplatkového automatu do provozu, včetně integrace a napojení na požadované systémy zadavatele, součinnost a spolupráce s dodavateli těchto systému za účelem zajištění kompatibility a integrace svých řešení do jednoho funkčního celku, zajištění testovacího provozu, ekologická likvidace obalového materiálu, zaškolení obsluhy a předání kompletní dokumentace. Poplatkový automat umožní integraci s ekonomickým systémem zadavatele Helios Fenix (dodavatel ASSECO Solutions a.s.).
Vorherige Bekanntmachung: 795084-2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30144400 Automatische Zugangskontrolle
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: P25V00010136
Optionen:
Beschreibung der Optionen: a. Zadavatel si v souladu s § 100 odst. 1 ZZVZ vyhrazuje prodloužení termínu realizace plnění v případě závažných okolností, jakými jsou zejména nouzový stav v důsledku pandemie, havárie, živelná katastrofa nebo válečný konflikt. Musí se jednat o zásadní, jednorázové a nikoli běžné okolnosti nebo události, které jsou nezávislé na vůli zadavatele a dodavatele. Prodloužení původní lhůty nesmí být zapříčiněno vědomým jednáním zadavatele nebo dodavatele. Dodavatel musí předem objektivně odůvodnit, že překážka brání plnění smlouvy, dále prokazatelně doložit okamžik vzniku překážky a její předpokládané trvání. Následně bude uzavřen dodatek ke smlouvě. Doba realizace bude prodloužena o dobu trvání překážky, nejdéle o 30 kalendářních dnů. Trvá-li překážka déle, bude uzavřen nový dodatek se stejným postupem. Zadavatel neschválí prodloužení lhůty v případě, že se jedná o překážku, které nemá zásadní vliv na poskytované plnění. b. Zadavatel si v souladu s § 100 odst. 1 ZZVZ vyhrazuje prodloužení termínu realizace plnění, pokud nastane potřeba provést změny dle § 222 odst. 4 - 6 ZZVZ. Zadavatel, případně dodavatel, může vznést nárok na prodloužení termínu realizace plnění na základě jím zpracovaného harmonogramu, který předloží druhé smluvní straně. Zadavatel může návrh prodloužení lhůty schválit, odmítnout nebo vrátit k přepracování. Pokud bude návrh prodloužení termínu realizace zadavatelem schválen, bude uzavřen dodatek, jehož předmětem bude prodloužení termínu plnění v souvislosti s prováděními změnami. c. Zadavatel si v souladu s § 100 odst. 1 ZZVZ vyhrazuje změnu ceny díla v případě změny sazby DPH v daňových předpisech. d. Zadavatel si v souladu s § 100 odst. 2 ZZVZ vyhrazuje nahrazení vybraného dodavatele dodavatelem dalším v pořadí v případě, že bude ukončena smlouva odstoupením nebo výpovědí z důvodu porušení povinností ze strany vybraného dodavatele. Po ukončení smlouvy zadavatel osloví dodavatele dalšího v pořadí a zašle mu k odsouhlasení návrh nové smlouvy, která odpovídá jeho nabídce. Bude-li další dodavatel souhlasit, uzavře s ním zadavatel novou smlouvu. Tento postup lze využít opakovaně. V případě, že dojde v důsledku uplatnění této výhrady k uzavření nové smlouvy s dodavatelem dalším v pořadí, vyhrazuje si zadavatel v souladu s § 100 odst. 1 ZZVZ, že bude ve smlouvě upraven rozsah plnění vybraného dodavatele vč. záručních podmínek s ohledem na již realizovanou část plnění tak, aby smlouva včetně příloh odpovídala nerealizované části plnění. e. Zadavatel si v souladu s § 100 odst. 1 ZZVZ vyhrazuje možnost prodloužení služeb, které jsou předmětem záručního servisu, a tedy služeb tzv. Service-level agreement (SLA) s rozšířenými zárukami, poskytováním vzdálené technické podpory (např. prostřednictvím Help Desku) v pracovních dnech v době min. od 8:00 do 16:00 hod., garancí servisního zásahu do 1 pracovního dne v běžné pracovní době, garancí opravy do 10 pracovních dnů, nedohodnou-li se smluvní strany v konkrétním případě jinak a poskytováním servisních profylaktických prohlídek min. 1 x ročně, zahrnujících práci a dopravu na místo plnění. Služby je zadavatel oprávněn zadat vybranému dodavateli po uplynutí záruční lhůty dle Kupní smlouvy. Budou-li smluvní strany souhlasit, dojde v důsledku uplatnění této výhrady k uzavření dodatku ke smlouvě. Předpokládaný rozsah těchto služeb je v délce max. 5 let od konce záruční lhůty a finančním rozsahu do 30 % předpokládané hodnoty původní zakázky bez vyhrazeného závazku, přičemž skutečná cena v Kč bez DPH za nové služby nepřesáhne 30 % skutečné ceny původního závazku dle uzavřené Kupní smlouvy. Cena nových služeb bude stanovena na základě jednotkových sazeb předmětných služeb uvedených v nabídce vybraného dodavatele (v Krycím listě v Příloze č. 1 ZD), platných pro celé 5-leté období. Ceny náhradních dílů se budou pro celé 5-leté období řídit ceníkem dodavatele, platným ke dni uzavření Kupní smlouvy s vybraným dodavatelem. Aktuální ceník náhradních dílů bude doložen vybraným dodavatelem v souladu s § 104 písm. a) ZZVZ nejpozději při podpisu Kupní smlouvy. Jednotkové sazby servisních úkonů uvedené v Příloze č. 1 ZD a jednotkové ceny náhradních dílů uvedené v Ceníku dodavatele platného ke dni uzavření Kupní smlouvy (dále jen „Sazby“) budou každoročně upravovány podle míry inflace. Inflace se bude určovat meziročním indexem spotřebitelských cen (CPI) zveřejňovaným Českým statistickým úřadem. K úpravě Sazeb bude docházet vždy k 1. lednu kalendářního roku (Rozhodný den), počínaje rokem následujícím po roce podpisu Kupní smlouvy. Nová Sazba = Sazba platná k Rozhodnému dni × (CPI listopad (R-1) / CPI listopad (R-2)), kde R znamená rok Rozhodného dne. Výsledek se bude zaokrouhlovat na celé koruny nahoru. Prodávající bude písemně oznamovat kupujícímu nové Sazby do 15 dnů od zveřejnění příslušného CPI. Nebude-li oznámení doručeno, považují se nové Sazby za oznámené dnem jejich doručení. Neuplatnění této doložky v některém roce nezpůsobí její zánik pro roky další. Přestane-li ČSÚ CPI zveřejňovat, použije se index, který jej nahradí; není-li takový, zvolí strany nejbližší srovnatelný index s ohledem na zásadu poctivosti a zachování ekonomické rovnováhy.