2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dynamický nákupní systém - Zajištění ICT odborných rolí pro potřeby rezortu Ministerstva zemědělství - Q4/2025 (souhrnné čtvrtletní hlášení)
Beschreibung: Předmětem veřejných zakázek zadávaných v DNS Zajištění ICT odborných rolí je zajištění odborných kapacit v oblasti informačních a komunikačních technologií, včetně flexibilní a dostatečně kvalitní odborné podpory při správě stávajících ICT systémů a budování nových ICT systémů v situaci, kdy vnitřní kapacity rezortu MZe nebudou pro tyto účely dostačující.
Vorherige Bekanntmachung: 9370-2025
Interne Kennung: DNS-ICT ROLE-4/25
Verfahrensart: Sonstiges einstufiges Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72220000 Systemberatung und technische Beratung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72246000 Systemberatung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: 18. kolo – Specialista na bezpečnostní monitoring a infrastrukturu
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky je zajištění výkonu role specialisty na monitoring a bezpečnostní infrastrukturu. Předmět pokrývá potřebu zadavatele na zajištění specialisty na integritu, monitoring, sběr a vyhodnocování událostí, dostatečně kvalitního a technicky kvalifikovaného, s velkým přesahem do všech oblastí technické bezpečnosti. Maximální rozsah činností 600 MD (4 800 člověkohodin).
Interne Kennung: 18