2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wynajem autobusów i busów wraz z kierowcą w celu świadczenia usług przewozowych w krajowym transporcie drogowym (zamówienie z podziałem na 6 części)
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług transportowych przewozu osób autobusami oraz busami wraz z kierowcą w krajowym transporcie drogowym dla jednostek i instytucji wojskowych. 2. Przedmiot zamówienia podzielony został na 6 następujących części: 1) Część nr 1: Wynajem autobusów i busów w miejscowości Rzeszów; 2) Część nr 2: Wynajem autobusów i busów w miejscowości Przemyśl, Żurawica; 3) Część nr 3: Wynajem autobusów i busów w miejscowości Jarosław, Gniewczyna Łańcucka; 4) Część nr 4: Wynajem autobusów i busów w miejscowości Nisko; 5) Część nr 5: Wynajem autobusów i busów w miejscowości Sanok; 6) Część nr 6: Wynajem autobusów i busów w miejscowości Dębica. 3. Opis przedmiotu zamówienia w zakresie każdej z części określa załącznik nr 5 do SWZ oraz projektowane postanowienia umowne - załącznik nr 4 do SWZ 4. Przewidywaną ilość kilometrów określa: 1) zał. nr 1A do SWZ – dot. części nr 1, 2) zał. nr 1B do SWZ – dot. części nr 2, 3) zał. nr 1C do SWZ – dot. części nr 3, 4) zał. nr 1D do SWZ – dot. części nr 4, 5) zał. nr 1E do SWZ – dot. części nr 5, 6) zał. nr 1F do SWZ – dot. części nr 6. - w zależności od części, o które ubiegać będzie się Wykonawca. Załączniki te stanowią równocześnie formularze kalkulacji ceny ofertowej. 5. Zamawiający nie wymaga zatrudnienia przez Wykonawcę lub Podwykonawcę na podstawie umowy o pracę żadnych osób wykonujących Przedmiot Zamówienia w rozumieniu art. 22 § 1 ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy. 6. Wykonawca ponosi wszystkie koszty dotyczące świadczonej usługi, w tym w szczególności koszty związane z opłatami za autostrady, parkingi, przeprawy promowe, przejazdy przez tunele i mosty, inne opłaty drogowe oraz koszty osobowe których uregulowanie wymaga wykonanie zadania transportowego. 7. Wykonawcę obciążają również ewentualne koszty noclegów i wyżywienia dla kierowców wykonujących przedmiot umowy. 8. Wykonawca zobowiązuje się do ubezpieczenia przez cały okres obowiązywania umowy, na własny koszt pojazdów przy użyciu których realizowany jest przedmiot umowy (ubezpieczenie OC, NW).
Vorherige Bekanntmachung: 729864-2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60172000 Vermietung von Bussen und Reisebussen mit Fahrer
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Wynajem autobusów i busów w miejscowości Rzeszów
Beschreibung: 1. Część nr 1: Wynajem autobusów i busów w miejscowości Rzeszów; 2. Opis przedmiotu zamówienia określa załącznik nr 5 do SWZ oraz projektowane postanowienia umowne - załącznik nr 4 do SWZ 3. Przewidywaną ilość kilometrów określa: 1) zał. nr 1A do SWZ – dot. części nr 1- Załącznik ten stanowi równocześnie formularz kalkulacji ceny ofertowej. 4. Zamawiający nie wymaga zatrudnienia przez Wykonawcę lub Podwykonawcę na podstawie umowy o pracę żadnych osób wykonujących Przedmiot Zamówienia w rozumieniu art. 22 § 1 ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy.
Interne Kennung: ZP/15/2026 Część nr 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: 1. Prawem opcji objęte jest świadczenie usług stanowiących przedmiot zamówienia w zakresie maksymalnym określonym w załączniku nr 1A do SWZ dla części nr 1. 2. Zamawiający jest uprawniony według własnego wyboru do złożenia oświadczenia w przedmiocie udzielenia zamówienia w ramach prawa opcji kilkakrotnie albo jednokrotnie. 3. Zamawiający zastrzega, iż usługi objęte prawem opcji muszą być realizowane na warunkach określonych dla zamówienia podstawowego. 4. W ramach prawa opcji Zamawiający zastrzega sobie możliwość pełnego albo wyłącznie częściowego wykorzystania zamówienia objętego prawem opcji, co zostanie sprecyzowane w oświadczeniu o udzieleniu zamówienia składanym w ramach prawa opcji. 5. Zamawiający wymaga, aby wartość ceny jednostkowej (cena za przejechanie jednego kilometra w ramach świadczonej usługi transportowej dla poszczególnych rodzajów pojazdów) zaoferowanej przez Wykonawcę była jednakowa w odniesieniu do zamówienia podstawowego oraz zamówień udzielanych w ramach prawa opcji. 6. Prawo opcji stanowi uprawnienie Zamawiającego, z którego może, ale nie musi skorzystać. Skorzystanie z prawa opcji może nastąpić w przypadku przydzielenia środków finansowych na realizacje zadań stanowiących przedmiot umowy i w konsekwencji pokrycia w planie finansowym Zamawiającego w określonym opcją zakresie. 7. Każdorazowo oświadczenie w przedmiocie udzielenia zamówienia w ramach prawa opcji zostanie złożone przed wykorzystaniem kwoty wynagrodzenia umownego przysługującego Wykonawcy w zakresie zamówienia podstawowego albo zamówienia udzielonego w ramach prawa opcji. 8. Niezłożenie przez Zamawiającego oświadczenia o skorzystania z prawa opcji albo złożenie zamówienia w ramach prawa opcji, w zakresie mniejszym niż maksymalne ilości kilometrów objęte tym prawem oznacza rezygnację Zamawiającego z pozostałej części przedmiotu umowy. W takim przypadku Wykonawcy przysługuje jedynie wynagrodzenie za zrealizowaną część przedmiotu umowy. 9. Wykonawca oświadcza, że zgadza się na przewidziane umową prawo opcji i nie przysługuje mu żadne roszczenie z tytułu niezłożenia przez Zamawiającego zamówień objętych prawem opcji lub złożenie zamówień w ramach tego prawa w zakresie mniejszym, niż ilości maksymalne.
Los: LOT-0002
Titel: Wynajem autobusów i busów w miejscowości Przemyśl, Żurawica
Beschreibung: 1. Część nr 2: Wynajem autobusów i busów w miejscowości Przemyśl, Żurawica; 2. Opis przedmiotu zamówienia określa załącznik nr 5 do SWZ oraz projektowane postanowienia umowne - załącznik nr 4 do SWZ 3. Przewidywaną ilość kilometrów określa: 1) zał. nr 1B do SWZ – dot. części nr 2 - Załącznik ten stanowi równocześnie formularz kalkulacji ceny ofertowej. 4. Zamawiający nie wymaga zatrudnienia przez Wykonawcę lub Podwykonawcę na podstawie umowy o pracę żadnych osób wykonujących Przedmiot Zamówienia w rozumieniu art. 22 § 1 ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy.
Interne Kennung: ZP/15/2026 Część nr 2
Beschreibung der Optionen: 1. Prawem opcji objęte jest świadczenie usług stanowiących przedmiot zamówienia w zakresie maksymalnym określonym w załączniku nr 1B do SWZ dla części nr 2. 2. Zamawiający jest uprawniony według własnego wyboru do złożenia oświadczenia w przedmiocie udzielenia zamówienia w ramach prawa opcji kilkakrotnie albo jednokrotnie. 3. Zamawiający zastrzega, iż usługi objęte prawem opcji muszą być realizowane na warunkach określonych dla zamówienia podstawowego. 4. W ramach prawa opcji Zamawiający zastrzega sobie możliwość pełnego albo wyłącznie częściowego wykorzystania zamówienia objętego prawem opcji, co zostanie sprecyzowane w oświadczeniu o udzieleniu zamówienia składanym w ramach prawa opcji. 5. Zamawiający wymaga, aby wartość ceny jednostkowej (cena za przejechanie jednego kilometra w ramach świadczonej usługi transportowej dla poszczególnych rodzajów pojazdów) zaoferowanej przez Wykonawcę była jednakowa w odniesieniu do zamówienia podstawowego oraz zamówień udzielanych w ramach prawa opcji. 6. Prawo opcji stanowi uprawnienie Zamawiającego, z którego może, ale nie musi skorzystać. Skorzystanie z prawa opcji może nastąpić w przypadku przydzielenia środków finansowych na realizacje zadań stanowiących przedmiot umowy i w konsekwencji pokrycia w planie finansowym Zamawiającego w określonym opcją zakresie. 7. Każdorazowo oświadczenie w przedmiocie udzielenia zamówienia w ramach prawa opcji zostanie złożone przed wykorzystaniem kwoty wynagrodzenia umownego przysługującego Wykonawcy w zakresie zamówienia podstawowego albo zamówienia udzielonego w ramach prawa opcji. 8. Niezłożenie przez Zamawiającego oświadczenia o skorzystania z prawa opcji albo złożenie zamówienia w ramach prawa opcji, w zakresie mniejszym niż maksymalne ilości kilometrów objęte tym prawem oznacza rezygnację Zamawiającego z pozostałej części przedmiotu umowy. W takim przypadku Wykonawcy przysługuje jedynie wynagrodzenie za zrealizowaną część przedmiotu umowy. 9. Wykonawca oświadcza, że zgadza się na przewidziane umową prawo opcji i nie przysługuje mu żadne roszczenie z tytułu niezłożenia przez Zamawiającego zamówień objętych prawem opcji lub złożenie zamówień w ramach tego prawa w zakresie mniejszym, niż ilości maksymalne.
Los: LOT-0003
Titel: Wynajem autobusów i busów w miejscowości Jarosław, Gniewczyna Łańcucka
Beschreibung: 1. Część nr 3: Wynajem autobusów i busów w miejscowości Jarosław, Gniewczyna Łańcucka; 2. Opis przedmiotu zamówienia określa załącznik nr 5 do SWZ oraz projektowane postanowienia umowne - załącznik nr 4 do SWZ 3. Przewidywaną ilość kilometrów określa: 1) zał. nr 1C do SWZ – dot. części nr 3 - Załącznik ten stanowi równocześnie formularz kalkulacji ceny ofertowej. 4. Zamawiający nie wymaga zatrudnienia przez Wykonawcę lub Podwykonawcę na podstawie umowy o pracę żadnych osób wykonujących Przedmiot Zamówienia w rozumieniu art. 22 § 1 ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy.
Interne Kennung: ZP/15/2026 Część nr 3
Beschreibung der Optionen: 1. Prawem opcji objęte jest świadczenie usług stanowiących przedmiot zamówienia w zakresie maksymalnym określonym w załączniku nr 1C do SWZ dla części nr 3. 2. Zamawiający jest uprawniony według własnego wyboru do złożenia oświadczenia w przedmiocie udzielenia zamówienia w ramach prawa opcji kilkakrotnie albo jednokrotnie. 3. Zamawiający zastrzega, iż usługi objęte prawem opcji muszą być realizowane na warunkach określonych dla zamówienia podstawowego. 4. W ramach prawa opcji Zamawiający zastrzega sobie możliwość pełnego albo wyłącznie częściowego wykorzystania zamówienia objętego prawem opcji, co zostanie sprecyzowane w oświadczeniu o udzieleniu zamówienia składanym w ramach prawa opcji. 5. Zamawiający wymaga, aby wartość ceny jednostkowej (cena za przejechanie jednego kilometra w ramach świadczonej usługi transportowej dla poszczególnych rodzajów pojazdów) zaoferowanej przez Wykonawcę była jednakowa w odniesieniu do zamówienia podstawowego oraz zamówień udzielanych w ramach prawa opcji. 6. Prawo opcji stanowi uprawnienie Zamawiającego, z którego może, ale nie musi skorzystać. Skorzystanie z prawa opcji może nastąpić w przypadku przydzielenia środków finansowych na realizacje zadań stanowiących przedmiot umowy i w konsekwencji pokrycia w planie finansowym Zamawiającego w określonym opcją zakresie. 7. Każdorazowo oświadczenie w przedmiocie udzielenia zamówienia w ramach prawa opcji zostanie złożone przed wykorzystaniem kwoty wynagrodzenia umownego przysługującego Wykonawcy w zakresie zamówienia podstawowego albo zamówienia udzielonego w ramach prawa opcji. 8. Niezłożenie przez Zamawiającego oświadczenia o skorzystania z prawa opcji albo złożenie zamówienia w ramach prawa opcji, w zakresie mniejszym niż maksymalne ilości kilometrów objęte tym prawem oznacza rezygnację Zamawiającego z pozostałej części przedmiotu umowy. W takim przypadku Wykonawcy przysługuje jedynie wynagrodzenie za zrealizowaną część przedmiotu umowy. 9. Wykonawca oświadcza, że zgadza się na przewidziane umową prawo opcji i nie przysługuje mu żadne roszczenie z tytułu niezłożenia przez Zamawiającego zamówień objętych prawem opcji lub złożenie zamówień w ramach tego prawa w zakresie mniejszym, niż ilości maksymalne.
Los: LOT-0004
Titel: Wynajem autobusów i busów w miejscowości Nisko
Beschreibung: 1. Część nr 4: Wynajem autobusów i busów w miejscowości Nisko; 2. Opis przedmiotu zamówienia określa załącznik nr 5 do SWZ oraz projektowane postanowienia umowne - załącznik nr 4 do SWZ 3. Przewidywaną ilość kilometrów określa: 1) zał. nr 1D do SWZ – dot. części nr 4 - Załącznik ten stanowi równocześnie formularz kalkulacji ceny ofertowej. 4. Zamawiający nie wymaga zatrudnienia przez Wykonawcę lub Podwykonawcę na podstawie umowy o pracę żadnych osób wykonujących Przedmiot Zamówienia w rozumieniu art. 22 § 1 ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy.
Interne Kennung: ZP/15/2026 Część nr 4
Beschreibung der Optionen: 1. Prawem opcji objęte jest świadczenie usług stanowiących przedmiot zamówienia w zakresie maksymalnym określonym w załączniku nr 1D do SWZ dla części nr 4. 2. Zamawiający jest uprawniony według własnego wyboru do złożenia oświadczenia w przedmiocie udzielenia zamówienia w ramach prawa opcji kilkakrotnie albo jednokrotnie. 3. Zamawiający zastrzega, iż usługi objęte prawem opcji muszą być realizowane na warunkach określonych dla zamówienia podstawowego. 4. W ramach prawa opcji Zamawiający zastrzega sobie możliwość pełnego albo wyłącznie częściowego wykorzystania zamówienia objętego prawem opcji, co zostanie sprecyzowane w oświadczeniu o udzieleniu zamówienia składanym w ramach prawa opcji. 5. Zamawiający wymaga, aby wartość ceny jednostkowej (cena za przejechanie jednego kilometra w ramach świadczonej usługi transportowej dla poszczególnych rodzajów pojazdów) zaoferowanej przez Wykonawcę była jednakowa w odniesieniu do zamówienia podstawowego oraz zamówień udzielanych w ramach prawa opcji. 6. Prawo opcji stanowi uprawnienie Zamawiającego, z którego może, ale nie musi skorzystać. Skorzystanie z prawa opcji może nastąpić w przypadku przydzielenia środków finansowych na realizacje zadań stanowiących przedmiot umowy i w konsekwencji pokrycia w planie finansowym Zamawiającego w określonym opcją zakresie. 7. Każdorazowo oświadczenie w przedmiocie udzielenia zamówienia w ramach prawa opcji zostanie złożone przed wykorzystaniem kwoty wynagrodzenia umownego przysługującego Wykonawcy w zakresie zamówienia podstawowego albo zamówienia udzielonego w ramach prawa opcji. 8. Niezłożenie przez Zamawiającego oświadczenia o skorzystania z prawa opcji albo złożenie zamówienia w ramach prawa opcji, w zakresie mniejszym niż maksymalne ilości kilometrów objęte tym prawem oznacza rezygnację Zamawiającego z pozostałej części przedmiotu umowy. W takim przypadku Wykonawcy przysługuje jedynie wynagrodzenie za zrealizowaną część przedmiotu umowy. 9. Wykonawca oświadcza, że zgadza się na przewidziane umową prawo opcji i nie przysługuje mu żadne roszczenie z tytułu niezłożenia przez Zamawiającego zamówień objętych prawem opcji lub złożenie zamówień w ramach tego prawa w zakresie mniejszym, niż ilości maksymalne.
Los: LOT-0005
Titel: Wynajem autobusów i busów w miejscowości Sanok
Beschreibung: 1. Część nr 5: Wynajem autobusów i busów w miejscowości Sanok; 2. Opis przedmiotu zamówienia określa załącznik nr 5 do SWZ oraz projektowane postanowienia umowne - załącznik nr 4 do SWZ 3. Przewidywaną ilość kilometrów określa: 1) zał. nr 1E do SWZ – dot. części nr 5 - Załącznik ten stanowi równocześnie formularz kalkulacji ceny ofertowej. 4. Zamawiający nie wymaga zatrudnienia przez Wykonawcę lub Podwykonawcę na podstawie umowy o pracę żadnych osób wykonujących Przedmiot Zamówienia w rozumieniu art. 22 § 1 ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy.
Interne Kennung: ZP/15/2026 Część nr 5
Beschreibung der Optionen: 1. Prawem opcji objęte jest świadczenie usług stanowiących przedmiot zamówienia w zakresie maksymalnym określonym w załączniku nr 1E do SWZ dla części nr 5. 2. Zamawiający jest uprawniony według własnego wyboru do złożenia oświadczenia w przedmiocie udzielenia zamówienia w ramach prawa opcji kilkakrotnie albo jednokrotnie. 3. Zamawiający zastrzega, iż usługi objęte prawem opcji muszą być realizowane na warunkach określonych dla zamówienia podstawowego. 4. W ramach prawa opcji Zamawiający zastrzega sobie możliwość pełnego albo wyłącznie częściowego wykorzystania zamówienia objętego prawem opcji, co zostanie sprecyzowane w oświadczeniu o udzieleniu zamówienia składanym w ramach prawa opcji. 5. Zamawiający wymaga, aby wartość ceny jednostkowej (cena za przejechanie jednego kilometra w ramach świadczonej usługi transportowej dla poszczególnych rodzajów pojazdów) zaoferowanej przez Wykonawcę była jednakowa w odniesieniu do zamówienia podstawowego oraz zamówień udzielanych w ramach prawa opcji. 6. Prawo opcji stanowi uprawnienie Zamawiającego, z którego może, ale nie musi skorzystać. Skorzystanie z prawa opcji może nastąpić w przypadku przydzielenia środków finansowych na realizacje zadań stanowiących przedmiot umowy i w konsekwencji pokrycia w planie finansowym Zamawiającego w określonym opcją zakresie. 7. Każdorazowo oświadczenie w przedmiocie udzielenia zamówienia w ramach prawa opcji zostanie złożone przed wykorzystaniem kwoty wynagrodzenia umownego przysługującego Wykonawcy w zakresie zamówienia podstawowego albo zamówienia udzielonego w ramach prawa opcji. 8. Niezłożenie przez Zamawiającego oświadczenia o skorzystania z prawa opcji albo złożenie zamówienia w ramach prawa opcji, w zakresie mniejszym niż maksymalne ilości kilometrów objęte tym prawem oznacza rezygnację Zamawiającego z pozostałej części przedmiotu umowy. W takim przypadku Wykonawcy przysługuje jedynie wynagrodzenie za zrealizowaną część przedmiotu umowy. 9. Wykonawca oświadcza, że zgadza się na przewidziane umową prawo opcji i nie przysługuje mu żadne roszczenie z tytułu niezłożenia przez Zamawiającego zamówień objętych prawem opcji lub złożenie zamówień w ramach tego prawa w zakresie mniejszym, niż ilości maksymalne.
Los: LOT-0006
Titel: Wynajem autobusów i busów w miejscowości Dębica
Beschreibung: 1. Część nr 6: Wynajem autobusów i busów w miejscowości Dębica; 2. Opis przedmiotu zamówienia określa załącznik nr 5 do SWZ oraz projektowane postanowienia umowne - załącznik nr 4 do SWZ 3. Przewidywaną ilość kilometrów określa: 1) zał. nr 1F do SWZ – dot. części nr 6 - Załącznik ten stanowi równocześnie formularz kalkulacji ceny ofertowej. 4. Zamawiający nie wymaga zatrudnienia przez Wykonawcę lub Podwykonawcę na podstawie umowy o pracę żadnych osób wykonujących Przedmiot Zamówienia w rozumieniu art. 22 § 1 ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy.
Interne Kennung: ZP/15/2026 Część nr 6
Beschreibung der Optionen: 1. Prawem opcji objęte jest świadczenie usług stanowiących przedmiot zamówienia w zakresie maksymalnym określonym w załączniku nr 1F do SWZ dla części nr 6. 2. Zamawiający jest uprawniony według własnego wyboru do złożenia oświadczenia w przedmiocie udzielenia zamówienia w ramach prawa opcji kilkakrotnie albo jednokrotnie. 3. Zamawiający zastrzega, iż usługi objęte prawem opcji muszą być realizowane na warunkach określonych dla zamówienia podstawowego. 4. W ramach prawa opcji Zamawiający zastrzega sobie możliwość pełnego albo wyłącznie częściowego wykorzystania zamówienia objętego prawem opcji, co zostanie sprecyzowane w oświadczeniu o udzieleniu zamówienia składanym w ramach prawa opcji. 5. Zamawiający wymaga, aby wartość ceny jednostkowej (cena za przejechanie jednego kilometra w ramach świadczonej usługi transportowej dla poszczególnych rodzajów pojazdów) zaoferowanej przez Wykonawcę była jednakowa w odniesieniu do zamówienia podstawowego oraz zamówień udzielanych w ramach prawa opcji. 6. Prawo opcji stanowi uprawnienie Zamawiającego, z którego może, ale nie musi skorzystać. Skorzystanie z prawa opcji może nastąpić w przypadku przydzielenia środków finansowych na realizacje zadań stanowiących przedmiot umowy i w konsekwencji pokrycia w planie finansowym Zamawiającego w określonym opcją zakresie. 7. Każdorazowo oświadczenie w przedmiocie udzielenia zamówienia w ramach prawa opcji zostanie złożone przed wykorzystaniem kwoty wynagrodzenia umownego przysługującego Wykonawcy w zakresie zamówienia podstawowego albo zamówienia udzielonego w ramach prawa opcji. 8. Niezłożenie przez Zamawiającego oświadczenia o skorzystania z prawa opcji albo złożenie zamówienia w ramach prawa opcji, w zakresie mniejszym niż maksymalne ilości kilometrów objęte tym prawem oznacza rezygnację Zamawiającego z pozostałej części przedmiotu umowy. W takim przypadku Wykonawcy przysługuje jedynie wynagrodzenie za zrealizowaną część przedmiotu umowy. 9. Wykonawca oświadcza, że zgadza się na przewidziane umową prawo opcji i nie przysługuje mu żadne roszczenie z tytułu niezłożenia przez Zamawiającego zamówień objętych prawem opcji lub złożenie zamówień w ramach tego prawa w zakresie mniejszym, niż ilości maksymalne.