See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa sprzętu medycznego do rehabilitacji leczniczej dla pacjentów onkologicznych
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu medycznego – w ramach realizacji zadania inwestycyjnego programu wieloletniego pod nazwą „Narodowa Strategia Onkologiczna” na lata 2020 – 2030, w zakresie zadania pn.: „Zakup sprzętu do rehabilitacji leczniczej dla pacjentów onkologicznych” w 2025 r. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowią Załącznik nr 1 do SWZ - Formularz ofertowy oraz Załączniki nr 2.1- 2.14 do SWZ - Formularze parametrów technicznych.
Vorherige Bekanntmachung: 781785-2025
Interne Kennung: DZPUCK.262.234.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Na podstawie art. 138 ust. 2 pkt 2 ustawy Pzp Zamawiający skraca termin składania ofert do 15 dni. Pilna potrzeba udzielenia zamówienia i skrócenia terminu wynika z konieczności zakupu wyposażenia medycznego w zakresie: 1) Platforma wibracyjna (ze stołem pionizacyjnym lub bez) szt.1. 2) Multisensoryczny system terapeutyczny do kończyn szt.3. 3) Multisensoryczny system terapeutyczny do kończyn szt.1. 4) Urządzenia do radiofrekwencji szt.1. 5) Bieżnia do nauki chodu szt.1. 6) Bieżnia do nauki chodu szt.1. 7) Aparat do drenażu limfatycznego szt.1. 8) Zestaw do diagnostyki i rehabilitacji kończyn górnych i dolnych szt.1. 9) Zestaw do diagnostyki i rehabilitacji kończyn górnych i dolnych szt.1. 10) Urządzenie medyczne do usuwania wydzielin z dróg oddechowych szt.1. 11) Urządzenie medyczne do usuwania wydzielin z dróg oddechowych szt.1. 12) Aparat do masażu uciskowego szt.1. 13) Bieżnia do nauki chodu szt.1. 14) Urządzenia do radiofrekwencji szt.1. Zakup z dofinansowania Ministerstwa Zdrowia w ramach realizacji zadania inwestycyjnego programu wieloletniego pod nazwą „Narodowa Strategia Onkologiczna” na lata 2020 – 2030, w zakresie zadania pn.: „Zakup sprzętu do rehabilitacji leczniczej dla pacjentów onkologicznych” w 2025 r. na potrzeby Szpitala CSK i SKDJ UCK WUM. Wydatkowanie środków inwestycyjnych musi nastąpić w terminie do dnia 31 grudnia 2025 r. W związku z tym realizacja zadania z zachowaniem standardowych terminów postępowania może okazać się niemożliwa.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 37441100 Laufbänder
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część nr 1 - Platforma wibracyjna (ze stołem pionizacyjnym lub bez) szt.1
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest platforma wibracyjna (ze stołem pionizacyjnym lub bez) szt.1. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 1 do SWZ - Formularz ofertowy oraz Załącznik nr 2.1 do SWZ - Formularz parametrów technicznych.
Interne Kennung: Część nr 1
Los: LOT-0002
Titel: Część nr 2 - Multisensoryczny system terapeutyczny do kończyn szt.3
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest multisensoryczny system terapeutyczny do kończyn szt.3 Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 1 do SWZ - Formularz ofertowy oraz Załącznik nr 2.2 do SWZ - Formularz parametrów technicznych.
Interne Kennung: Część nr 2
Los: LOT-0003
Titel: Część nr 3 - Multisensoryczny system terapeutyczny do kończyn szt.1
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest Multisensoryczny system terapeutyczny do kończyn szt.1 Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 1 do SWZ - Formularz ofertowy oraz Załącznik nr 2.3 do SWZ - Formularz parametrów technicznych.
Interne Kennung: Część nr 3
Los: LOT-0004
Titel: Część nr 4 - Urządzenia do radiofrekwencji szt.1
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są urządzenia do radiofrekwencji szt.1 Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 1 do SWZ - Formularz ofertowy oraz Załącznik nr 2.4 do SWZ - Formularz parametrów technicznych.
Interne Kennung: Część nr 4
Los: LOT-0005
Titel: Część nr 5 - Bieżnia do nauki chodu szt.1
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest bieżnia do nauki chodu szt.1 Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 1 do SWZ - Formularz ofertowy oraz Załącznik nr 2.5 do SWZ - Formularz parametrów technicznych.
Interne Kennung: Część nr 5
Haupteinstufung (cpv): 37441100 Laufbänder
Los: LOT-0006
Titel: Część nr 6 - Bieżnia do nauki chodu szt.1
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest bieżnia do nauki chodu szt.1 Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 1 do SWZ - Formularz ofertowy oraz Załącznik nr 2.6 do SWZ - Formularz parametrów technicznych.
Interne Kennung: Część nr 6
Los: LOT-0007
Titel: Część nr 7 - Aparat do drenażu limfatycznego szt.1
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest aparat do drenażu limfatycznego szt.1 Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 1 do SWZ - Formularz ofertowy oraz Załącznik nr 2.7 do SWZ - Formularz parametrów technicznych.
Interne Kennung: Część nr 7
Los: LOT-0008
Titel: Część nr 8 - Zestaw do diagnostyki i rehabilitacji kończyn górnych i dolnych szt.1
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zestaw do diagnostyki i rehabilitacji kończyn górnych i dolnych szt.1. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 1 do SWZ - Formularz ofertowy oraz Załącznik nr 2.8 do SWZ - Formularz parametrów technicznych.
Interne Kennung: Część nr 8
Los: LOT-0009
Titel: Część nr 9 - Zestaw do diagnostyki i rehabilitacji kończyn górnych i dolnych szt.1
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zestaw do diagnostyki i rehabilitacji kończyn górnych i dolnych szt.1 Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 1 do SWZ - Formularz ofertowy oraz Załącznik nr 2.9 do SWZ - Formularz parametrów technicznych.
Interne Kennung: Część nr 9
Los: LOT-0010
Titel: Część nr 10 - Urządzenie medyczne do usuwania wydzielin z dróg oddechowych szt.1
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest urządzenie medyczne do usuwania wydzielin z dróg oddechowych szt.1 Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 1 do SWZ - Formularz ofertowy oraz Załącznik nr 2.10 do SWZ - Formularz parametrów technicznych.
Interne Kennung: Część nr 10
Los: LOT-0011
Titel: Część nr 11 - Urządzenie medyczne do usuwania wydzielin z dróg oddechowych szt.1
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest Urządzenie medyczne do usuwania wydzielin z dróg oddechowych szt.1 Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 1 do SWZ - Formularz ofertowy oraz Załącznik nr 2.11 do SWZ - Formularz parametrów technicznych.
Interne Kennung: Część nr 11
Los: LOT-0012
Titel: Część nr 12 - Aparat do masażu uciskowego szt.1
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest aparat do masażu uciskowego szt.1. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 1 do SWZ - Formularz ofertowy oraz Załącznik nr 2.12 do SWZ - Formularz parametrów technicznych.
Interne Kennung: Część nr 12
Los: LOT-0013
Titel: Część nr 13 - Bieżnia do nauki chodu szt.1
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest bieżnia do nauki chodu szt.1 Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 1 do SWZ - Formularz ofertowy oraz Załącznik nr 2.13 do SWZ - Formularz parametrów technicznych.
Interne Kennung: Część nr 13
Los: LOT-0014
Titel: Część nr 14 - Urządzenia do radiofrekwencji szt.1
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są urządzenia do radiofrekwencji szt.1. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 1 do SWZ - Formularz ofertowy oraz Załącznik nr 2.14 do SWZ - Formularz parametrów technicznych.
Interne Kennung: Część nr 14