See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa leków
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy leków, płynów infuzyjnych, środków spożywczych specjalnego przeznaczenia medycznego i wyrobów medycznych. Zamówienie obejmuje sukcesywne dostawy według zamówień składanych przez personel fachowy Apteki Szpitalnej zgodnie z asortymentem wskazanym w załączniku nr 1a. Całość zamówienia została podzielona na 20 części: Część nr 1 – Leki różne (39 pozycji), Część nr 2 – Leki różne (172 pozycje), Część nr 3 – Leki ogólnopsychiatryczne (145 pozycji), Część nr 4 – Leki różne (13 pozycji), Część nr 5 – Olanzapine forma iniekcyjna (1 pozycja), Część nr 6 – Leki różne (100 pozycji), Część nr 7 – Leki różne (216 pozycji), Część nr 8 – Methadone (z systemem dozującym lek), Buprenorfina i Naldemedyna dla pacjentów z programu substytucyjnego (6 pozycji), Część nr 9 – Płyny infuzyjne (18 pozycji), Część nr 10 – Clozapinum (2 pozycje), Część nr 11 – Nadroparinum (3 pozycje), Część nr 12 – Preparaty do dezynfekcji (7 pozycji), Część nr 13 – Olanzapine forma o przedłużonym uwalnianiu (2 pozycje), Część nr 14 – Leki różne (6 pozycji), Część nr 15 – Leki ogólnopsychiatryczne (3 pozycje), Część nr 16 – Paliperidon (3 pozycje), Część nr 17 – Leki różne (41 pozycji), Część nr 18 – Leki różne (9 pozycji), Część nr 19 – Wankomycyna (1 pozycja), Część nr 20 – Joheksol (1 pozycja).
Interne Kennung: V.271.23.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Zamawiający dokona wyboru najkorzystniejszej oferty w oparciu o art. 139 ustawy Pzp. Podstawa wykluczenia na podstawie art. 108 ust. 1 pkt 1-6 ustawy Pzp oraz art. 109 ust. 1 pkt 4 ustawy Pzp. Brak podstaw do wykluczenia Zamawiający oceni na podstawie złożonego wraz z ofertą formularza JEDZ (załącznik nr 2 do SWZ), oświadczenia oraz dokumentów lub oświadczeń wymienionych w rozdziale VII ust. 6 pkt. 1-4 SWZ. Wykluczenie następuje w przypadkach wskazanych w art. 111 Ustawy Pzp. Ponadto na podstawie art. 5k rozporządzenia Rady (UE) nr 833/2014 z dnia 31 lipca 2014 r. dotyczącego środków ograniczających w związku z działaniami Rosji destabilizującymi sytuację na Ukrainie oraz art. 7 ust. 1 ustawy z dnia 13 kwietnia 2022 r. o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego. Brak podstaw do wykluczenia Zamawiający oceni na podstawie złożonego wraz z ofertą oświadczenia (załącznik 2a do SWZ).
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33692000 Arzneimittellösungen, 33631600 Antiseptika und Desinfektionsmittel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część nr 1 – Leki różne (39 pozycji)
Beschreibung: Leki różne (39 pozycji)
Interne Kennung: Część nr 1
Los: LOT-0002
Titel: Część nr 2 – Leki różne (172 pozycje)
Beschreibung: Leki różne (172 pozycje)
Interne Kennung: Część nr 2
Los: LOT-0003
Titel: Część nr 3 – Leki ogólnopsychiatryczne (145 pozycji),
Beschreibung: Leki ogólnopsychiatryczne (145 pozycji)
Interne Kennung: Część nr 3
Los: LOT-0004
Titel: Część nr 4 – Leki różne (13 pozycji)
Beschreibung: Leki różne (13 pozycji)
Interne Kennung: Część nr 4
Los: LOT-0005
Titel: Część nr 5 – Olanzapine forma iniekcyjna (1 pozycja)
Beschreibung: Olanzapine forma iniekcyjna (1 pozycja)
Interne Kennung: Część nr 5
Los: LOT-0006
Titel: Część nr 6 – Leki różne (100 pozycji),
Beschreibung: Leki różne (100 pozycji),
Interne Kennung: Część nr 6
Los: LOT-0007
Titel: Część nr 7 – Leki różne (216 pozycji)
Beschreibung: Leki różne (216 pozycji),
Interne Kennung: Część nr 7
Los: LOT-0008
Titel: Część nr 8 – Methadone (z systemem dozującym lek), Buprenorfina i Naldemedyna dla pacjentów z programu substytucyjnego (6 pozycji),
Beschreibung: Methadone (z systemem dozującym lek), Buprenorfina i Naldemedyna dla pacjentów z programu substytucyjnego (6 pozycji),
Interne Kennung: Część nr 8
Los: LOT-0009
Titel: Część nr 9 – Płyny infuzyjne (18 pozycji)
Beschreibung: Płyny infuzyjne (18 pozycji)
Interne Kennung: Część nr 9
Los: LOT-0010
Titel: Część nr 10 – Clozapinum (2 pozycje)
Beschreibung: Clozapinum (2 pozycje)
Interne Kennung: Część nr 10
Los: LOT-0011
Titel: Część nr 11 – Nadroparinum (3 pozycje)
Beschreibung: Nadroparinum (3 pozycje)
Interne Kennung: Część nr 11
Los: LOT-0012
Titel: Część nr 12 – Preparaty do dezynfekcji (7 pozycji)
Beschreibung: Preparaty do dezynfekcji (7 pozycji)
Interne Kennung: Część nr 12
Los: LOT-0013
Titel: Część nr 13 – Olanzapine forma o przedłużonym uwalnianiu (2 pozycje)
Beschreibung: Olanzapine forma o przedłużonym uwalnianiu (2 pozycje)
Interne Kennung: Część nr 13
Los: LOT-0014
Titel: Część nr 14 – Leki różne (6 pozycji)
Beschreibung: Leki różne (6 pozycji)
Interne Kennung: Część nr 14
Los: LOT-0015
Titel: Część nr 15 – Leki ogólnopsychiatryczne (3 pozycje)
Beschreibung: Leki ogólnopsychiatryczne (3 pozycje)
Interne Kennung: Część nr 15
Los: LOT-0016
Titel: Część nr 16 – Paliperidon (3 pozycje)
Beschreibung: Paliperidon (3 pozycje)
Interne Kennung: Część nr 16
Los: LOT-0017
Titel: Część nr 17 – Leki różne (41 pozycji)
Beschreibung: Leki różne (41 pozycji)
Interne Kennung: Część nr 17
Los: LOT-0018
Titel: Część nr 18 – Leki różne (9 pozycji)
Beschreibung: Leki różne (9 pozycji)
Interne Kennung: Część nr 18
Los: LOT-0019
Titel: Część nr 19 – Wankomycyna (1 pozycja)
Beschreibung: Wankomycyna (1 pozycja)
Interne Kennung: Część nr 19
Los: LOT-0020
Titel: Część nr 20 – Joheksol (1 pozycja)
Beschreibung: Joheksol (1 pozycja)
Interne Kennung: Część nr 20