2. Verfahren
Verfahren
Titel: Nákup 4 ks páteřních switchů
Beschreibung: Účelem veřejné zakázky je dodávka vybraného HW pro splnění cílů projektu „Zvýšení kybernetické bezpečnosti Liberecké IS, a.s.“, reg. č.: CZ.31.2.0/0.0/0.0/23_093/0008362 financovaného prostřednictvím Národního plánu obnovy. Předmětem plnění veřejné zakázky je dodávka 4 ks páteřních switchů Cisco Catalyst 9500 dle technické specifikace uvedené v příloze č. 6 zadávací dokumentace. Podrobné požadavky zadavatele na předmět plnění jsou uvedeny v obchodních podmínkách (návrhu Kupní smlouvy). Podrobná specifikace předmětu plnění je uvedena v Technické specifikaci (příloha č. 6), které tvoří nedílnou součást zadávací dokumentace. Zadavatel vymezuje v tech. specifikaci konkrétní požadavky na předmět plnění veřejné zakázky. Zadavatel z důvodu požadavku na plnou kompatibilitu se stávajícím technologickým prostředím, které pro úplnou funkčnost neumožňuje alternativní plnění a požaduje dodávku konkrétních produktů uvedených v příloze č. 6. Uvedená specifikace je pro realizaci veřejné zakázky v uvedeném rozsahu závazná. Dodávka poptávaného vybavení nezahrnuje jiné HW ani SW vybavení, než je specifikováno v této zadávací dokumentaci a jejích přílohách, pokud takové HW a/nebo SW vybavení není nezbytné pro bezvadný chod nabízeného plnění. Součástí dodávky je standardní záruční servis a případná další plnění související s výše uvedenou dodávkou v souladu s požadavky zadavatele uvedenými v této zadávací dokumentaci.
Interne Kennung: PCS
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 32424000 Netzwerkinfrastruktur
Zusätzliche Einstufung (cpv): 32420000 Netzausrüstung, 32413100 Router für Netzwerke, 72261000 Software-Unterstützung
5. Los
Los: LOT-0001