Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 22900000 Verschiedene Druckerzeugnisse
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Deze Raamovereenkomst heeft een initiële looptijd van één (1) jaar. De Raamovereenkomst vangt volgens planning aan op 1 maart 2026 en heeft als geplande einddatum 28 februari 2027. Alleen het Voedingscentrum heeft de mogelijkheid om de Raamovereenkomst drie (3) maal te verlengen met telkens één (1) jaar.
Erfüllungsort
Land, Gliederung (NUTS): Agglomeratie ’s-Gravenhage (NL361)
Land: Niederlande