844593-2025 - Ergebnis
Tschechien – Personenkraftwagen – Obměna vozového parku KÚ II.
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen - Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelObměna vozového parku KÚ II.
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky je pořízení nových vozidel (10 ks), formou operativního leasingu na dobu 24 měsíců s následným odkupem těchto vozidel. Jedná se o pořízení vozidel vyšší střední třídy s typem pohonu plug-in hybrid. Nedílnou součástí plnění veřejné zakázky je odkup stávajících vozidel (v počtu 9 ks), která jsou ve vlastnictví zadavatele, za ceny dle znaleckých posudků ke dni převzetí nových vozidel na operativní leasing.
Interne KennungP25V00001114
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Zusätzliche Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34110000 Personenkraftwagen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 66114000 Finanzierungs-Leasing
5. Los
LosLOT-0001
TitelČást A – Pořízení nových vozů na operativní leasing s jejich následným odkupem