844618-2025 - Ergebnis
Tschechien – Videoprojektoren – Zkvalitnění výuky žáků na Gymnázium a Střední průmyslová škola, Duchcov, p.o. v rámci programu Spravedlivá transformace, část A, Vnitřní konektivita škol – Koncová zařízení 2
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelZkvalitnění výuky žáků na Gymnázium a Střední průmyslová škola, Duchcov, p.o. v rámci programu Spravedlivá transformace, část A, Vnitřní konektivita škol – Koncová zařízení 2
BeschreibungPředmětem plnění této veřejné zakázky je dodávka koncových zařízení. Předmět veřejné zakázky je podrobně specifikován přílohami zadávací dokumentace.
Interne KennungVZ-28337/2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38652120 Videoprojektoren
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30213000 Personalcomputer, 30232110 Laserdrucker
5. Los
LosLOT-0001
TitelKoncová zařízení 2
Interne Kennung1