2. Verfahren
Verfahren
Titel: Naprawa nawierzchni lotniskowych i drogowych w strefie zastrzeżonej Lotniska Chopina w Warszawie na lata 2026-2028
Beschreibung: Przedmiotem niniejszego zamówienia jest Naprawa nawierzchni lotniskowych i drogowych w strefie zastrzeżonej Lotniska Chopina w Warszawie na lata 2026-2028, zgodnie z Opisem Przedmiotu Zamówienia (OPZ), stanowiącym Załącznik nr 1 do Umowy
Interne Kennung: 334/PN/ZP/TL/25
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45233142 Straßenausbesserungsarbeiten
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem niniejszego zamówienia jest naprawa nawierzchni lotniskowych i drogowych w strefie zastrzeżonej Lotniska Chopina w Warszawie na lata 2026-2028, zgodnie z Opisem Przedmiotu Zamówienia (OPZ), stanowiącym Załącznik nr 1 do Umowy.