See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: FZV/UPOL – Lůžka pro výuku
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je dodávka lůžek, která budou sloužit pro výuku a nácvik základních i specializovaných odborných výkonů studentů nelékařských zdravotnických oborů. Konkrétně se jedná o lůžko pro dospělé, pro starší děti, pro batole, intenzivní péči pro dospělé, porodní lůžko, vyhřívané lůžko pro novorozence a kojence. Předmětem veřejné zakázky je vedle samotné dodávky také instalace, zaškolení obsluhy a zajištění záručního servisu. Podrobná technická specifikace je uvedena viz odst. 2.2 zadávací dokumentace. Veřejná zakázka je rozdělena dle § 35 Zákona na šest částí, přičemž Dodavatel může podat svou nabídku na kteroukoliv z částí veřejné zakázky, může podat svou nabídku i na všechny části. Veškerá zařízení musí splňovat veškeré nároky vycházející z technických a bezpečnostních norem platných v České republice pro tento typ zařízení. Součástí plnění je i předání úplné dokumentace k zařízení. Zadavatel požaduje zboží nové, nepoužité, nerepasované.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33192100 Medizinische Betten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33192120 Krankenhausbetten
5. Los
Los: LOT-0006
Titel: FZV/UPOL – Vyhřívané lůžko_novorozenec_kojenec
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky je dodávka dvou kusů identických Vyhřívaného lůžka pro novorozence a kojence. Sestava musí obsahovat níže uvedené součásti a musí splňovat následující minimální požadavky Zadavatele: • Zhodnocení a podpora adaptace novorozence • Kardiopulmonální resuscitace a základního ošetření • Opční plně integrovaný neonatální pacientský monitor • Vestavěný resuscitátor/defibrilátor • Napojení a kontrola umělou plicní ventilací • Aplikace oxygenoterapie • Zavěs pro kyslíkovou láhev • Pojízdný podvozek • Mobilní stojan se čtyřmi pojezdovými kolečky (dvě s brzdou) • Oklopné boční panely s tlumícím systémem zabezpečující nehlučné automatické sklopení • Zářič (450 – 460 nm, výkon 50µW/cm2/nm) s dvojitým, keramickým vyhřívacím tělesem, otočný a naklápěcí • Možnost rentgenu • Integrovaná zásuvka pro rentgenovou kazetu • Integrované vyšetřovací světlo s LED technologií a nastavitelnou intenzitou 1500 až 4500 lux • Zabudované osvětlení • Zabudovaná APGAR časomíra, tzv. „CPR TIMER se zvukovým alarmem (1´, 5´, 10´, 15´, 20´) • Displej pro nastavené teploty (kožní teploty, aktuálního výkonu zářiče) a časomíry • Bezpečnostní a zvukové alarmy • Předehřívací režim bez alarmů • Dotykový, barevný ovládací panel/displej • Manuální řízení vyhřívání nastavitelné v krocích po 5 % • Kompletní elektroinstalace pro připojení dalších elektrických přístrojů • Bodový reflektor s možností flexibilního nasvícení plochy • Výškově nastavitelný podvozek, nastavení výšky lůžka s oboustranným ovládáním • Polohovatelné lůžko trendelenburg/antitrendelenburg • Odklopné plastové bočnice • Police k uložení pomůcek k ošetřování novorozence na stojanu • Police, případně zásuvka k uložení pomůcek k ošetřování novorozence pod lůžkem • Přístrojová eurolišta • matrace podporující fyziologickou funkci kůže s prevencí dekubitů s rozměry 56x69 cm • Vyhřívaná podložka lůžka, dezinfikovatelná • Možnost změny na inkubátor
Interne Kennung: 6
Los: LOT-0001
Titel: FZV/UPOL - Lůžko standard_dospělý
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky je dodávka 8 kusů identických standardních lůžek pro dospělé pacienty s matrací. Sestava musí obsahovat níže uvedené součásti a musí splňovat následující minimální požadavky Zadavatele: • Plně elektronické lůžko • Elektrický ovladač pro pacienta i personál • Jmenovité napětí: 100 - 230 V 50/60 Hz • Síťový kabel + zástrčka: EU zástrčka (typ E/F) • Zálohová baterie s indikátorem stavu • Pacientský ovladač v postranicích • Adaptér plug and play pro připojení ručního ovladače • Integrovaný sesterský panel • Podvozek standardní s multifunkčním adaptérem pro umístění hrazdy • Postranice - plné pokrytí • 4 kolečka 150 mm • Centrální ovládání koleček, 2 brzdové páky, ovládání od nožní části • Potenciálové propojení s antistatickým kolečkem • Laterální náklon • Pasivní matrace - polyetherová pěna, - pěnové spojení bez lepicích švů, - s ochranou jádra, - voděodolný a paropropustný potah, - ochrana zipu • 2 páry indikátorů náklonů – zádového dílu a TR/ATR • 4 kusy postranních lišt na příslušenství • Prodloužení ložné plochy ovládané z čela lůžka • Polička na lůžkoviny • Osobní váha • Jazyk návodu k použití v češtině
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: FZV/UPOL - Lůžko intenzivní péče_dospělý
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky je dodávka jednoho kusu Lůžka pro intenzivní péči pro dospělé s aktivní matrací. Sestava musí obsahovat níže uvedené součásti a musí splňovat následující minimální požadavky Zadavatele: • Plně elektronické lůžko pro pacienty na jednotkách intenzivní péče • Jmenovité napětí: 230 V 50/60 Hz • Síťový kabel + zástrčka: EU zástrčka (typ E/F) • Zálohová baterie s indikátorem stavu • Pacientský ovladač ve středových postranicích • Noční podsvětlení • Signalizace opuštění lůžka • Podvozek na sloupové konstrukci • Adaptér plug and play pro připojení ručního ovladače • Sesterský ovladač • Elektronické nastavení výšky, náklonu, laterálního náklonu, zádového a stehenního dílu • Prodloužení lůžka • Automatická lateralní terapie • Systém pro úpravy polohy lůžka • Integrovaná matrace s kompresorem součástí lůžka • Potah matrace • RTG úprava zádového dílu • Kolečka - typy: 4 kolečka 150 mm, • Antistatické kolečko • Motorizované kolečko • 4 centrálně bržděná kolečka, 4 brzdové pedály, brždění od hlavy • Automaticky aktivovatelná brzda • lůžka se zajištěním speciálními postranicemi • Dalších výsuvná madla pro lepší rehabilitaci, sed a vstávání pacientů, které podporují časnou mobilizaci • Hrazda • Infuzní stojan + 4 háčky • Podpora funkce plic • Mikropolohování • Madlo • Váha pacientů součástí lůžka • Jazyk návodu k použití v češtině
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: FZV/UPOL - Lůžko_starší děti
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky je dodávka jednoho kusu Lůžka pro starší děti (10 – 15 let) Sestava musí obsahovat níže uvedené součásti a musí splňovat následující požadavky Zadavatele: • Elektrické lůžko pro děti vyššího věku (10 – 15 let) • Ovladač na lůžku • Ovladač pro úchop pacienta s mechanickým zámkem • Regulace části pod hlavou, zády a končetinami • Stojan na zavěšení infuzní terapie • Tyč s hrazdou • Technické parametry: - Celková délka: max. 2000 mm - Celková šířka: max. 930 mm - Výška vleže: max. 700 mm - Prostor pod lůžkem (do rámu): max. 255 mm - Délka lehu: max. 1900 mm - Šířka vleže: max. 780 mm - Maximální výška dolní části nohou: 138 mm. Úhel pozice anti tredelenburg: 0 - 12 ° Bezpečné, moderní s postranicemi. • Plně pojízdné s brzdami na kolečkách • Skrytý držák dálkového ovladače zamezující přístup bez dozoru • Pasivní matrace - nosnost max do 120 Kg - vhodná pro všechny dětské pacienty - voděodolný antibakteriální potah • Jazyk návodu k použití v češtině
Interne Kennung: 3
Los: LOT-0004
Titel: FZV/UPOL – Lůžko pro batole
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky je dodávka jednoho kusu Lůžka pro batole. Sestava musí obsahovat níže uvedené součásti a musí splňovat následující minimální požadavky Zadavatele: • Plně elektrické lůžko s možností polohování • Regulace části pod hlavou, zády a končetinami • Stojan na zavěšení infuzní terapie a tyče s hrazdou • Ovladač pro nastavení výšky lůžka, sklonu zádového dílu a polohu TR/ATR 15°/15° • Teleskopické postranice ve výšce 50 / 400 / 800 mm • Volný přístupu k dítěti • Plně pojízdné • Brzdy na kolečkách • Postranní nárazová kolečka • Univerzální držáky u hlavového i nožního čela • Stojan na příslušenství • Stojan na infuzní terapii • Pasivní matrace s voděodolným antibakteriálním potahem • Autoregrese zádového dílu 120 cm. • Jazyk návodu k použití v češtině
Interne Kennung: 4
Los: LOT-0005
Titel: FZV/UPOL – Porodní lůžko
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky je dodávka jednoho kusu Porodního lůžka s matrací. Sestava musí obsahovat níže uvedené součásti a musí splňovat následující minimální požadavky Zadavatele: • Plně elektroinstalační jednotka • Záložní baterie • Ergonomické polohování • Blokování pohybu • Ovládání jednou rukou - podnožní část, opěrky nohou a lýtek, odklápění postranic a ovládač tlačítka • Možnost porodu ve vzpřímené poloze • Nastavení úhlu zádového dílu, sedacího dílu, podnožního dílu, Trendelenburg • Zatížení ložné plochy 240 kg • Celková hmotnost lůžka max. 245 kg • Vertikální a horizontální nastavení nožních opěr • Celkové délka ložné plochy 2122 mm • Minimání výška 600 mm • Maximální výška 1050 mm • Postranice • Pojízdná kolečka s brzdou • Směrové kolečko • Ovladač na lůžku • Ovladač pro pacientku • Funkce podpory otáčení • Madla pro úchyt pacientky • Zasunutí podnožního dílu během porodu • Vhodné pro všechny možné úkony související s přípravou předporodní, se samotným porodem, rekonvalescencí, s případnou resuscitací nebo intenzívní péčí nebo při použití v době poporodní • Stojan na infuzní terapii • Výsuvná nerezová miska • Pasivní matrace - Nosnost max. 240 kg. - Voděodolný antibakteriální potah - Bezešvá • Jazyk návodu k použití v češtině
Interne Kennung: 5