See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usunięcie, transport i zagospodarowanie odpadów, w tym unieszkodliwienie odpadów niebezpiecznych, nielegalnie magazynowanych ze względu na zagrożenie dla życia lub zdrowia ludzi lub środowiska
Beschreibung: Usunięcie, transport i zagospodarowanie odpadów w tym unieszkodliwienie odpadów niebezpiecznych, nielegalnie magazynowanych ze względu na zagrożenie życia lub zdrowia lub środowiska. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia a także warunki udziału w postępowaniu, jakie musi spełnić wykonawca oraz podstawy wykluczenia zostały określone w zaproszeniu do negocjacji.
Vorherige Bekanntmachung: 792161-2025
Interne Kennung: BZP.271.70.2025
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zentrale Elemente des Verfahrens: Postępowanie prowadzone jest w trybie zamówienia z wolnej ręki, na podstawie art. 214 ust. 1 pkt 6 ustawy Prawo zamówień publicznych.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90520000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit radioaktiven, giftigen, medizinischen und gefährlichen Abfällen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen, 90510000 Beseitigung und Behandlung von Siedlungsabfällen, 90512000 Transport von Haushaltsabfällen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Usunięcie, transport i zagospodarowanie odpadów, w tym unieszkodliwienie odpadów niebezpiecznych, nielegalnie magazynowanych ze względu na zagrożenie dla życia lub zdrowia ludzi lub środowiska.