See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dynamisk Indkøbssystem - Elevatorydelser
Beschreibung: Elevatorydelser. Opsummering af aftale: Opgaver over 50.000kr. (primært elevatormodernisering- og reparationer) udbydes ved genåbning af konkurrencen via miniudbud mellem de godkendte leverandører i dette dynamiske indkøbssystem. Kontakt udbudsansvarlig Aske Laurberg for vejledning på tlf. 41874605 eller mail: Askla@aarhus.dk.
Vorherige Bekanntmachung: 201842-2022
Interne Kennung: 126346
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50000000 Reparatur- und Wartungsdienste
5. Los
Los: LOT-0000