84474-2026 - Wettbewerb
Polen – Softwarepaket und Informationssysteme – Dostawa licencji na oprogramowanie w ramach umowy licencyjnej na użytkowanie wyspecyfikowanego oprogramowania dla Szkoły Głównej Handlowej w Warszawi
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa licencji na oprogramowanie w ramach umowy licencyjnej na użytkowanie wyspecyfikowanego oprogramowania dla Szkoły Głównej Handlowej w Warszawi
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa subskrypcji oprogramowania standardowego oraz pakietów oprogramowania standardowego z prawami do aktualizacji (dalej nazywanych Produktami) w ramach obowiązywania umowy określonych w Opisie Przedmiotu Zamówienia (dalej: „OPZ”). Zamawiający jest uprawniony do korzystania z licencji na warunkach przewidzianych dla jednostek edukacyjnych. Zamawiający korzysta w tej chwili z 3 letniej umowy EES firmy Microsoft i używa produkty wymienione w opisie. Zamawiający wymaga dostarczenia licencji dla studentów wynikających z pakietu korzyści oferowanych przez producenta oprogramowania zgodnie z zasadami określonymi przez producenta. 2. Oferowane Produkty mają być produktami standardowymi – powszechnie dostępnymi na rynku (typu Commercial off-the-shelf - COTS). 3. Zamawiający wymaga dostawy Produktów na warunkach przewidzianych przez producenta Produktów lub jego spółek zależnych (Producenta) dla jednostek edukacyjnych. 4. Specyfikacja ilościowa przedmiotu zamówienia określona została w Załączniku nr 2 do SWZ – Opis Przedmiotu Zamówienia. 5. UWAGA: Zamawiający wskazuje, że przewidywane liczby poszczególnych Produktów oraz liczby licencji zawarte w OPZ - załącznik nr 2 do SWZ oraz w formularzu oferty dla zamówienia podstawowego (lp. 1-21) oraz dla zamówienia opcjonalnego (lp. 1-9) mają charakter szacunkowy, służący jedynie do porównania ofert i nie stanowią zobowiązania dla Zamawiającego do ich zakupu co oznacza, że Zamawiający może dokonywać wyboru spośród poszczególnych produktów jak i liczby licencji wskazanych w rozdziale 2 załącznika nr 2 do SWZ oraz w formularzu oferty w liczbie innej niż wskazana w postępowaniu bez zmiany cen jednostkowych, z zastrzeżeniem, że w pierwszym roku licencjonowania Zamawiający zobowiązuje się zakupić wszystkie produkty w liczbie wskazanej w poz. 1-21 dla zamówienia podstawowego. W kolejnych okresach licencjonowania (drugi i trzeci), Zamawiający zastrzega sobie prawo do zakupu produktów wskazanych w poz. 1-21 w innej liczbie niż wskazane w OPZ i formularzu oferty dla zamówienia podstawowego. 6. Zamawiający zobowiązuje się, iż zrealizuje 50% wartości umowy, o której mowa w § 1 ust. 1 Umowy, z zastrzeżeniem postanowień § 9 umowy. 7. Szczegółowy opis, zakres, warunki i sposób realizacji przedmiotu zamówienia określają: Załącznik nr 2 do SWZ – Opis Przedmiotu Zamówienia (dalej: „OPZ”), Załącznik nr 3 do SWZ – Wzór Umowy.
Interne KennungACOZ.25.1.78.2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtja
Begründung des beschleunigten Verfahrensart. 138 ust. 2 pkt 2 ustawy Pzp
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
5. Los
LosLOT-0001
TitelDostawa licencji na oprogramowanie w ramach umowy licencyjnej na użytkowanie wyspecyfikowanego oprogramowania dla Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie
Optionen
Beschreibung der OptionenZamawiający przewiduje możliwość zastosowania prawa opcji, o których mowa w art. 441 ust. 1 ustawy Pzp, polegających na: 1) W związku z możliwością zwiększenia liczby użytkowników systemów w okresie trwania umowy, Zamawiający zastrzega sobie możliwość skorzystania z prawa opcji. W ramach prawa opcji Zamawiający przewiduje możliwość zamówienia dodatkowej liczby produktów, które będą objęte przedmiotem licencjonowania, o wartości maksymalnej 30 % wysokości łącznego wynagrodzenia brutto, o którym mowa w § 4 ust. 1 Wzoru Umowy. 2) dokupienia dodatkowych produktów wskazanych w OPZ i formularzu oferty dla zamówienia opcjonalnego (poz. 1-9), które będą objęte przedmiotem licencjonowania, o wartości maksymalnej 30 % wysokości łącznego wynagrodzenia brutto, o którym mowa w § 4 ust. 1 Wzoru Umowy. - Szczegółowe zasady skorzystanie z Prawa Opcji zawarte zostały w Załączniku nr 3 do SWZ – Wzór Umowy.