See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa odczynników i akcesoriów do aparatu CliniMACS PRODIGY – przeszczepy HAPLO oraz przeciwciał do oceny jakości preparatów do przeszczepów HAPLO oraz dostawy przeciwciał do monitorowania pacjentów po pobraniu limfocytów CAR-T na własne cytometry FACS Canto i FACS Canto II dla Kliniki Transplantacji Szpiku, Onkologii i Hematologii Dziecięcej
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa odczynników i akcesoriów do aparatu CliniMACS PRODIGY – przeszczepy HAPLO oraz przeciwciał do oceny jakości preparatów do przeszczepów HAPLO oraz dostawy przeciwciał do monitorowania pacjentów po pobraniu limfocytów CAR-T na własne cytometry FACS Canto i FACS Canto II dla Kliniki Transplantacji Szpiku, Onkologii i Hematologii Dziecięcej Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego im. Jana Mikulicza – Radeckiego we Wrocławiu
Interne Kennung: DZP.242.487.2025
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33696000 Reagentien und Kontrastmittel
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Pakiet nr 1
Beschreibung: Odczynniki i akcesoria współpracujące z systemem CliniMACS PRODIGY do procedury HAPLO - 1 ZADANIE
Interne Kennung: Pakiet nr 1
Los: LOT-0001
Titel: Pakiet nr 2
Beschreibung: Odczynniki do monitorowania pacjentów po pobraniu limfocytów CAR-T, przeciwciała do cytometrii przepływowej na aparaty własne FAKS CANTO i FAKS CANTO II - 1 ZADANIE
Interne Kennung: Pakiet nr 2
Los: LOT-0002
Titel: Pakiet nr 3
Beschreibung: Przeciwciała do oceny jakości preparatów do przeszczepów HAPLO identycznych (Przylądek) - 1 ZADANIE
Interne Kennung: Pakiet nr 3
Los: LOT-0003
Titel: Pakiet nr 4
Beschreibung: Przeciwciała i kolumienki do manualnej selekcji CD3 - 1 ZADANIE
Interne Kennung: Pakiet nr 4