2. Verfahren
Verfahren
Titel: Onderhoud groen en verhardingen en bijmaaien gras
Beschreibung: De opdracht van het project "Onderhoud groen en verhardingen en bijmaaien gras" - perceel 1 t/m 3 betreft het cyclisch beheren van onkruidbeheersing in plantsoenen, op verhardingen en speelondergronden, onderhoud graskanten en bijmaaien van obstakels en bomen in grasveld in de openbare ruimte van Waddinxveen. De hoeveelheid of omvang staat beschreven bij de percelen
Interne Kennung: 330588-330596-330613
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77310000 Anpflanzungs- und Pflegearbeiten an Grünflächen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 77312000 Unkrautjäten, 77314000 Grundstückspflege
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Perceel 1 (rood) - het westelijk deel van de gemeente
Beschreibung: Onderhoud groen en verhardingen en bijmaaien gras - perceel 1 Zie bestek 10-2025 Onderhoud groen en verhardingen en bijmaaien gras – perceel 1
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: De overeenkomst wordt aangegaan voor een periode van begin januari 2026 tot en met 31 december 2028 met een optie tot eenzijdige verlenging door de aanbestedende dienst onder gelijkblijvende voorwaarden.
Los: LOT-0002
Titel: Perceel 2 (blauw) - het middengebied ten westen van de spoorlijn
Beschreibung: Onderhoud groen en verhardingen en bijmaaien gras - perceel 2 Zie bestek 11-2025 Onderhoud groen en verhardingen en bijmaaien gras – perceel 2
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: Perceel 3 (rood) - het gebied ten oosten van de spoorlijn
Beschreibung: Onderhoud groen en verhardingen en bijmaaien gras - perceel 3 Zie bestek 12-2025 Onderhoud groen en verhardingen en bijmaaien gras – perceel 3
Interne Kennung: 3
2. Procedure
Procedure
Interne identificatiecode: 330588-330596-330613
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 77310000 Beplanten en onderhouden van groengebieden
Aanvullende classificatie (cpv): 77312000 Diensten voor het wieden van onkruid, 77314000 Onderhoud van terreinen
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Perceel: LOT-0002
Interne identificatiecode: 2
Perceel: LOT-0003
Interne identificatiecode: 3