84485-2025 - Wettbewerb
Polen – Beseitigung und Behandlung von Siedlungsabfällen – Odbiór odpadów komunalnych z nieruchomości zamieszkałych na terenie Gminy Mirosławiec i transport tych odpadów do stacji przeładunkowej w Mielenku Drawskim funkcjonującej w ramach Regionalnego Zakładu Gospodarowania Odpadami w Słajsinie
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Odbiór odpadów komunalnych z nieruchomości zamieszkałych na terenie Gminy Mirosławiec i transport tych odpadów do stacji przeładunkowej w Mielenku Drawskim funkcjonującej w ramach Regionalnego Zakładu Gospodarowania Odpadami w Słajsinie
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest usługa polegająca na odbieraniu wskazanych odpadów komunalnych z nieruchomości zamieszkałych na terenie Gminy Mirosławiec i transporcie tych odpadów do stacji przeładunkowej w Mielenku Drawskim (Mielenko Drawskie 63, 78-500 Drawsko Pomorskie) funkcjonującej w ramach Regionalnego Zakładu Gospodarowania Odpadami w Słajsinie (Słajsino 30, 72-209 Słajsino) oraz wyposażenie nieruchomości zamieszkałych w pojemniki/kontenery i/lub worki do gromadzenia odpadów komunalnych wykonywana pn.: „Odbiór odpadów komunalnych z nieruchomości zamieszkałych na terenie Gminy Mirosławiec i transporcie tych odpadów do stacji przeładunkowej w Mielenku Drawskim funkcjonującej w ramach Regionalnego Zakładu Gospodarowania Odpadami w Słajsinie.” Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz ogólną charakterystykę gminy w kontekście odbioru i zagospodarowaniu odpadów komunalnych zawierają załączniki nr 1 i 1.1-1.5 do specyfikacji warunków zamówienia, zwanej dalej „SWZ”. Pozostałe warunki dotyczące realizacji zamówienia zostały określone w załączniku nr 3 do SWZ (projektowane postanowienia umowy w sprawie zamówienia publicznego).
Interne Kennung: IGN.271.3.2025.JD
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90510000 Beseitigung und Behandlung von Siedlungsabfällen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90512000 Transport von Haushaltsabfällen, 90513100 Hausmüllbeseitigung
5. Los
Los: LOT-0001