2. Verfahren
Verfahren
Titel: Pronájem vozidla na převoz léčiv
Beschreibung: • Předmětem plnění veřejné zakázky je nájem 2 ks vozidla kategorie M1, bez obsluhy, včetně poskytování služeb s tím souvisejících, se závazkem dodavatele na možnosti následného odkupu vozidla do vlastnictví. Zadavatel uskuteční před ukončením nájmu detailní prohlídku vozidla a zhodnotí, zda má zájem na nabytí vlastnického práva k vozidlu. Poté je zadavatel na základě smlouvy o smlouvě budoucí – kupní í, oprávněn vyzvat dodavatele k uzavření kupní smlouvy na vozidlo, přičemž dodavatel je povinen výzvu k uzavření kupní smlouvy přijmout. • Předmět plnění veřejné zakázky je vymezen i závazným návrhem smluv, které tvoří přílohu č. 2 a č. 7 zadávacích podmínek. Jedná se o Smlouvu o nájmu automobilu a poskytování s tím souvisejících služeb (dále také jen „nájemní smlouva“) a o Smlouvu o budoucí smlouvě kupní. • Nájemní smlouva bude uzavřena na 24 měsíců, přičemž nájem vozidla vznikne dnem protokolárního předání vozidla zadavateli. K předání automobilu musí dojít do 270 dnů ode dne účinnosti smlouvy. • Dodavatel není oprávněn po dobu trvání nájemní smlouvy (a dále po dobu, než dojde k převodu vozidla z dodavatele na zadavatele dle způsobu popsaném ve smlouvě o budoucí kupní smlouvě, která je přílohou č. 7 této smlouvy), převést vlastnické právo k vozidlu na třetí osobu. Blíže viz zadávací podmínky.
Interne Kennung: VZ 105/2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60100000 Straßentransport/-beförderung
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 105/2024
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Blíže viz zadávací podmínky.