2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zagospodarowanie odpadów komunalnych z terenu Miasta Bielsk Podlaski
Beschreibung: Część II - Zagospodarowanie odpadów wielkogabarytowych - kod 20 03 07; 1) Zadanie 1 : ,,Zagospodarowanie odpadów komunalnych odebranych od właścicieli zamieszkałych nieruchomości z terenu miasta Bielsk Podlaski " o kodzie 20 03 07; 2)Zadanie nr 2: „Zagospodarowanie odpadów komunalnych przyjmowanych w Punkcie Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych w Bielsku Podlaskim, ul. Torowa 40” o kodzie 20 03 07 Część III – zagospodarowanie innych niewymienionych frakcji zbieranych w sposób selektywny (popiół) - kod 20 01 99; „Zagospodarowanie odpadów komunalnych odebranych od właścicieli zamieszkałych nieruchomości z terenu miasta Bielsk Podlaski” o kodzie 20 01 99 Część IV - Zagospodarowanie Zużytych urządzeń elektrycznych i elektronicznych innych niż wymienione w 20 01 21 i 20 01 23 zawierające niebezpieczne składniki - kod 20 01 35* i zużytych urządzeń elektrycznych i elektronicznych innych niż wymienione w 20 01 21, 20 01 23 i 20 01 35 - kod 20 01 36; 1) Zadanie nr 1: „Zagospodarowanie odpadów komunalnych odebranych od właścicieli zamieszkałych nieruchomości z terenu miasta Bielsk Podlaski” o kodach 20 01 35* i 20 01 36, 2) Zadanie nr 2: „Zagospodarowanie odpadów komunalnych przyjmowanych w Punkcie Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych w Bielsku Podlaskim, ul. Torowa 40” o kodach 20 01 35* i 20 01 36, Część V - Zagospodarowanie odpadów ulegających biodegradacji o kodzie 20 02 01 1) Zadanie nr 1: „Zagospodarowanie odpadów komunalnych odebranych od właścicieli zamieszkałych nieruchomości z terenu miasta Bielsk Podlaski” o kodzie 20 02 01, 2) Zadanie nr 2: „Zagospodarowanie odpadów komunalnych przyjmowanych w Punkcie Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych w Bielsku Podlaskim, ul. Torowa 40” o kodzie 20 02 01, Część VI - Zagospodarowanie zużytych opon o kodzie 16 01 03 „Zagospodarowanie odpadów komunalnych przyjmowanych w Punkcie Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych w Bielsku Podlaskim, ul. Torowa 40” o kodzie 16 01 03.
Interne Kennung: Izp.271.68.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90533000 Verwaltung von Müllhalden
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90514000 Recycling von Siedlungsabfällen
5. Los
Los: LOT-0002
Titel: Zagospodarowanie odpadów wielkogabarytowych
Beschreibung: 1) Zadanie nr 1: „Zagospodarowanie odpadów komunalnych odebranych od właścicieli zamieszkałych nieruchomości z terenu miasta Bielsk Podlaski” o kodzie 20 03 07 2) Zadanie nr 2: „Zagospodarowanie odpadów komunalnych przyjmowanych w Punkcie Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych w Bielsku Podlaskim, ul. Torowa 40” o kodzie 20 03 07
Interne Kennung: LOT-2
Optionen:
Beschreibung der Optionen: 1. Zamawiający zastrzega sobie możliwość skorzystania z prawa opcji, bez prawa Wykonawcy do roszczeń odszkodowawczych z tego tytułu. Prawo opcji jest jednostronnym uprawnieniem Zamawiającego. Niewykonanie przez Zamawiającego umowy w zakresie prawa opcji, nie wymaga podania przyczyn i nie stanowi podstawy jego odpowiedzialności z tytułu niewykonania lub nienależytego wykonania umowy. 2) Zamawiający ma zatem: a) prawo zmniejszenia lub zwiększenia ilości przekazanych odpadów będących przedmiotem zamówienia (do 50% wartości zamówienia podstawowego) w zależności od faktycznych potrzeb, b) prawo do zmiany rodzaju odpadów komunalnych w zależności od faktycznych potrzeb; Warunki skorzystania z prawa opcji: 1) skorzystanie z prawa opcji nastąpi w przypadku wyczerpania zamówienia podstawowego i zaistnienia dodatkowych potrzeb Zamawiającego w zakresie przedmiotu zamówienia w okresie trwania niniejszej umowy bez dodatkowego oświadczenia; 2) prawo opcji realizowane będzie na takich samych warunkach, jak zamówienie podstawowe; 3) Zamawiający ma prawo skorzystać z prawa opcji w czasie trwania umowy; 4) Wykonawca zobowiązany jest do realizacji zamówienia przewidzianego prawem opcji na warunkach opisanych w SWZ i w Umowie. Do obliczenia wartości dostawy w ramach prawa opcji będą przyjęte stawki jednostkowe i ceny jak dla zamówienia podstawowego. 2. Zamawiający przewiduje możliwość udzielenia dotychczasowemu Wykonawcy zamówienia podstawowego, zamówień o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt. 7 ustawy PZP do wysokości 50 % wartości zamówienia podstawowego w okresie 3 lat od dnia udzielenia zamówienia podstawowego, polegającego na powtórzeniu podobnych usług . Zamówienie udzielane na podstawie art. 214 ust. 1 pkt 7 Pzp jest odrębnym zamówieniem, dlatego ostateczne warunki, na jakich zostanie ono udzielone, zostaną sprecyzowane w treści umowy, która zostanie ustalona w wyniku negocjacji między Zamawiającym i Wykonawcą.
Los: LOT-0003
Titel: Zagospodarowanie innych niewymienionych frakcji zbieranych w sposób selektywny (popiół)
Beschreibung: Zagospodarowanie odpadów komunalnych odebranych od właścicieli zamieszkałych nieruchomości z terenu miasta Bielsk Podlaski” o kodzie 20 01 99.
Interne Kennung: LOT-3
Los: LOT-0004
Titel: Zagospodarowanie zużytych urządzeń elektrycznych
Beschreibung: 1) Zadanie nr 1: „Zagospodarowanie odpadów komunalnych odebranych od właścicieli zamieszkałych nieruchomości z terenu miasta Bielsk Podlaski” o kodach 20 01 35* i 20 01 36, 2) Zadanie nr 2: „Zagospodarowanie odpadów komunalnych przyjmowanych w Punkcie Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych w Bielsku Podlaskim, ul. Torowa 40” o kodach 20 01 35* i 20 01 36.
Interne Kennung: LOT-4
Los: LOT-0005
Titel: Zagospodarowanie odpadów ulegających biodegradacji
Beschreibung: 1) Zadanie nr 1: „Zagospodarowanie odpadów komunalnych odebranych od właścicieli zamieszkałych nieruchomości z terenu miasta Bielsk Podlaski” o kodzie 20 02 01, 2) Zadanie nr 2: „Zagospodarowanie odpadów komunalnych przyjmowanych w Punkcie Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych w Bielsku Podlaskim, ul. Torowa 40” o kodzie 20 02 01.
Interne Kennung: LOT-5
Los: LOT-0006
Titel: Zagospodarowanie zużytych opon
Beschreibung: Zagospodarowanie odpadów komunalnych przyjmowanych w Punkcie Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych w Bielsku Podlaskim, ul. Torowa 40” o kodzie 16 01 03.
Interne Kennung: LOT-6