See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa paliwa do samochodów służbowych, na rzecz wszystkich izb administracji skarbowej, Krajowej Informacji Skarbowej i Krajowej Szkoły Skarbowości
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa paliwa do samochodów służbowych na rzecz wszystkich izb administracji skarbowej, Krajowej Informacji Skarbowej i Krajowej Szkoły Skarbowości. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera: 1)Załącznik nr 1 do SWZ, stanowiący jednocześnie Formularz cenowy dla poszczególnych części zamówienia, 2)Załącznik nr 9 do SWZ – Wykaz stacji paliw, 3)Załącznik nr 10 do SWZ – Projekt umowy. Zamówienie podzielono na 7 części.
Vorherige Bekanntmachung: 556152-2025
Interne Kennung: 1001-ILZ.260.23.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09100000 Brennstoffe
Zusätzliche Einstufung (cpv): 09132100 Bleifreies Benzin, 09134100 Dieselöl, 09133000 Verflüssigtes Petroleumgas (LPG)
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dostawa paliwa na rzecz Zamawiających oraz podległych im jednostek wskazanych w Załączniku nr 9 do SWZ (cz. 1 zamówienia).
Beschreibung: Dostawa paliwa na rzecz Zamawiających oraz podległych im jednostek wskazanych w Załączniku nr 9 do SWZ. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera: 1)Załącznik nr 1 do SWZ, stanowiący jednocześnie Formularz cenowy dla poszczególnych części zamówienia, 2)Załącznik nr 9 do SWZ – Wykaz stacji paliw, 3)Załącznik nr 10 do SWZ – Projekt umowy.
Interne Kennung: 1001-ILZ.260.23.2025- cz. 1 zamówienia
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający przewidują możliwość skorzystania z prawa opcji: 1)prawo opcji przewiduje możliwość zwiększenia zamówienia podstawowego o dodatkowe dostawy każdego rodzaju paliwa objętego umową o wartości nie większej niż 30% wartości zamówienia podstawowego przypadającego na każdego z Zamawiających zgodnie z zastosowanym podziałem na 7 części zamówienia oraz Formularzem cenowym stanowiącym Załącznik nr 1 do SWZ; 2)Zamawiający mogą skorzystać z prawa opcji w terminie obowiązywania niniejszej umowy; 3)skorzystanie z prawa opcji nie stanowi zmiany umowy; 4)uruchomienie opcji może nastąpić w zależności od zapotrzebowania i możliwości finansowych Zamawiających; 5)wykonawcy nie przysługuje prawo domagania się realizacji zamówienia w zakresie poszerzonym, jeżeli Zamawiający nie skorzystają z opcji w toku realizacji umowy, przy czym nieskorzystanie przez Zamawiających z prawa opcji nie wymaga podania przyczyny; 6)Zamawiający mają prawo uruchomić opcję, po wyczerpaniu przewidzianej dla nich łącznej liczby litrów paliwa objętej zamówieniem podstawowym; 7)uruchomienie opcji nastąpi poprzez złożenie przez Zamawiających, oświadczenia woli w przedmiocie skorzystania z opcji w określonym przez nich zakresie; 8)w przypadku zatankowania paliwa w ilości wykraczającej poza zamówienie podstawowe, Zamawiający przekażą niezwłocznie wykonawcy oświadczenie w przedmiocie skorzystania z opcji w określonym przez nich zakresie, z zastrzeżeniem limitów wynikających z § 5 ust. 1 pkt 2 Projektu umowy stanowiącego Załącznik nr 10 do SWZ tj. wartość zamówienia w ramach prawa opcji określonego dla poszczególnych Zamawiających.
Los: LOT-0002
Titel: Dostawa paliwa na rzecz Zamawiających oraz podległych im jednostek wskazanych w Załączniku nr 9 do SWZ (cz. 2 zamówienia).
Interne Kennung: 1001-ILZ.260.23.2025- cz. 2 zamówienia
Los: LOT-0003
Titel: Dostawa paliwa na rzecz Zamawiających oraz podległych im jednostek wskazanych w Załączniku nr 9 do SWZ (cz. 3 zamówienia).
Interne Kennung: 1001-ILZ.260.23.2025- cz. 3 zamówienia
Los: LOT-0004
Titel: Dostawa paliwa na rzecz Zamawiających oraz podległych im jednostek wskazanych w Załączniku nr 9 do SWZ (cz. 4 zamówienia).
Interne Kennung: 1001-ILZ.260.23.2025- cz. 4 zamówienia
Los: LOT-0005
Titel: Dostawa paliwa na rzecz Zamawiających oraz podległych im jednostek wskazanych w Załączniku nr 9 do SWZ (cz. 5 zamówienia).
Interne Kennung: 1001-ILZ.260.23.2025- cz. 5 zamówienia
Los: LOT-0006
Titel: Dostawa paliwa na rzecz Zamawiających oraz podległych im jednostek wskazanych w Załączniku nr 9 do SWZ (cz. 6 zamówienia).
Interne Kennung: 1001-ILZ.260.23.2025- cz. 6 zamówienia
Los: LOT-0007
Titel: Dostawa paliwa na rzecz Zamawiających oraz podległych im jednostek wskazanych w Załączniku nr 9 do SWZ (cz. 7 zamówienia).
Interne Kennung: 1001-ILZ.260.23.2025- cz. 7 zamówienia
Zusätzliche Einstufung (cpv): 09134100 Dieselöl, 09132100 Bleifreies Benzin, 09133000 Verflüssigtes Petroleumgas (LPG)