See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: DOSTAWA SPECJALISTYCZNEGO OPROGRAMOWANIA MA POTRZEBY ZARZĄDU W GDAŃSKU CENTRALNEGO BIURA ZWALCZANIA CYBERPRZESTĘPCZOŚCI
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa specjalistycznego oprogramowania ma potrzeby Zarządu w Gdańsku Centralnego Biura Zwalczania Cyberprzestępczości z podziałem na 9 zadań. Termin realizacji zamówienia dla 9 zadań - do 21 dni kalendarzowych od dnia zawarcia umowy. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia na poszczególne zadania zawiera załącznik nr 1 do SWZ w punkcie 25. Szczegółowe wymagania dotyczące realizacji zamówienia zostały określone we wzorze umowy stanowiącym załącznik nr 5 do SWZ. Wszystkie wymagania określone w dokumentach wskazanych powyżej stanowią wymagania minimalne, a ich spełnienie jest obligatoryjne. Niespełnienie ww. wymagań minimalnych będzie skutkować odrzuceniem oferty jako niezgodnej z warunkami zamówienia na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 5 ustawy Pzp.
Vorherige Bekanntmachung: 678549-2025
Interne Kennung: 75/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Skrócenie terminu składania ofert jest wynikiem istnienia pilnej potrzeby podyktowanej rozliczeniem pozyskanych środków finansowych do końca 2025 roku, która nie jest zależna od woli Zamawiającego. Późny termin informacji dotyczącej możliwości pozyskania środków finansowych uniemożliwia skuteczną realizację dostawy oprgramowania w bieżącym roku budżetowym z zachowaniem podstawowego terminu składania ofert. Pilną potrzebą jest również doposażenie Centralnego Biura Zwalczania Cyberprzestępczości w specjalistycznego oprogramowanie. Skrócenie terminu nie pozbawi wykonawców możliwości udziału w postępowaniu. Zamawiający uwzględnił złożoność i specyfikę przedmiotu zamówienia co w konsekwencji umożliwi wykonawcom przygotowanie oferty pomimo skrócenia terminu składania ofert. Skrócenie terminu składania ofert nie wpłynie w żaden sposób na konkurencyjność postępowania.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: zad 1-Przedmiotem zamówienia jest dostawa specjalistycznego oprogramowania ma potrzeby Zarządu w Gdańsku Centralnego Biura Zwalczania Cyberprzestępczości.
Beschreibung: Dostawa oprogramowania do odzyskiwania danych z dysków np.: R-Studio Technican z DeepSpar USB Stabilizer – 1 sztuka
Interne Kennung: 75/2025 - zad. nr 1
Los: LOT-0002
Titel: zad 2 -Przedmiotem zamówienia jest dostawa specjalistycznego oprogramowania ma potrzeby Zarządu w Gdańsku Centralnego Biura Zwalczania Cyberprzestępczości.
Beschreibung: Dostawa oprogramowania do kompletnych analiz danych pochodzących z różnych źródeł np.: Forensic Toolkit FTK – 1 sztuka
Interne Kennung: 75/2025 - zad. nr 2
Los: LOT-0003
Titel: zad 3 -Przedmiotem zamówienia jest dostawa specjalistycznego oprogramowania ma potrzeby Zarządu w Gdańsku Centralnego Biura Zwalczania Cyberprzestępczości.
Beschreibung: Dostawa oprogramowania do wykonywania analizy danych np.: Oxygen Forensic Detective – 1 sztuka,
Interne Kennung: 75/2025 - zad. nr 3
Los: LOT-0004
Titel: zad 4 -Przedmiotem zamówienia jest dostawa specjalistycznego oprogramowania ma potrzeby Zarządu w Gdańsku Centralnego Biura Zwalczania Cyberprzestępczości.
Beschreibung: Dostawa oprogramowania typu WinHex do badań, analiz, odzyskiwania danych z nośników komputerowych np.: X-Ways Forensics – 4 sztuka,
Interne Kennung: 75/2025 - zad. nr 4
Los: LOT-0005
Titel: zad 5-Przedmiotem zamówienia jest dostawa specjalistycznego oprogramowania ma potrzeby Zarządu w Gdańsku Centralnego Biura Zwalczania Cyberprzestępczości.
Beschreibung: Dostawa oprogramowania do akwizycji danych z cyfrowych źródeł np.: Magnet Axiom Advanced Bundle – 4 sztuki,
Interne Kennung: 75/2025 - zad. nr 5
Los: LOT-0006
Titel: zad 6-Przedmiotem zamówienia jest dostawa specjalistycznego oprogramowania ma potrzeby Zarządu w Gdańsku Centralnego Biura Zwalczania Cyberprzestępczości.
Beschreibung: Dostawa pakietu oprogramowania umożliwiającego dostęp do danych przechowywanych na urządzeniach mobilnych np.: Cellebrite Inseyets Online Pro (UFED 4PC Ultimate) – 2 sztuki
Interne Kennung: 75/2025 - zad. nr 6
Los: LOT-0007
Titel: zad 7-Przedmiotem zamówienia jest dostawa specjalistycznego oprogramowania ma potrzeby Zarządu w Gdańsku Centralnego Biura Zwalczania Cyberprzestępczości.
Beschreibung: Dostawa oprogramowania do wyszukiwania danych np.: Maltego Professional – 3 sztuki
Interne Kennung: 75/2025 - zad. nr 7
Los: LOT-0008
Titel: zad 8-Przedmiotem zamówienia jest dostawa specjalistycznego oprogramowania ma potrzeby Zarządu w Gdańsku Centralnego Biura Zwalczania Cyberprzestępczości.
Beschreibung: Dostawa oprogramowania służącego do tworzenia stabilnych wirtualnych kopii komputerów np.: Virtual Forensic Computing – 1 sztuka
Interne Kennung: 75/2025 - zad. nr 8
Los: LOT-0009
Titel: zad 9-Przedmiotem zamówienia jest dostawa specjalistycznego oprogramowania ma potrzeby Zarządu w Gdańsku Centralnego Biura Zwalczania Cyberprzestępczości.
Beschreibung: Dostawa oprogramowania do przetwarzania dokumentacji zawierającej dane uzyskane od instytucji finansowych z usługą wdrożenia i instruktażu np.: Financial Trail – 2 sztuki
Interne Kennung: 75/2025 - zad. nr 9