2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa przewodów elektroenergetycznych nN i SN dla PGE dystrybucja S.A. Oddział Łódź w podziale na 3 części.
Beschreibung: Dostawa przewodów elektroenergetycznych nN i SN dla PGE dystrybucja S.A. Oddział Łódź w podziale na 3 części: Część 1: Przewody elektroenergetyczne napowietrzne izolowane 12/20 kV Część 2: Przewody elektroenergetyczne napowietrzne gołe AL, AFL Część 3: Przewody elektroenergetyczne samonośne izolowane 0,6/1 kV
Interne Kennung: POST/DYS/OLD/GZ/04442/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 31320000 Stromverteilerkabel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część 1: Przewody elektroenergetyczne napowietrzne izolowane 12/20 kV.
Beschreibung: Zgodnie z SWZ.
Interne Kennung: Część 1
Los: LOT-0002
Titel: Część 2: Przewody elektroenergetyczne napowietrzne gołe AL, AFL.
Interne Kennung: Część 2
Los: LOT-0003
Titel: Część 3: Przewody elektroenergetyczne samonośne izolowane 0,6/1 kV.
Interne Kennung: Część 3