See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: blokkeersoftware t.b.v. digitaal toetsen binnen de UU
Beschreibung: Dit betreft de levering van, en dienstverlening m.b.t., blokkeersoftware ten behoeve van digitaal toetsen binnen de UU. De UU vindt het belangrijk om digitale toetsen veilig, op locatie en op grote schaal te kunnen faciliteren. Ruim 80% van alle toetsen gebeurt digitaal, en het is essentieel dat dit op een stabiele en gecontroleerde manier gebeurd. Het doel is om maximale fraudepreventie te waarborgen door toetsafnemers een afgeschermde, veilige toetsomgeving te bieden. Er wordt voornamelijk gebruik gemaakt van managed Chromebooks, maar daarnaast wordt ook getoetst met Bring you own device (BYOD) wat aan hetzelfde niveau van veiligheid en fraudepreventie moet voldoen. Naast reguliere toetsen faciliteert de UU ook applicatieve toetsen door middel van Schoolyear in een Azure omgeving. In de veilige toetsomgeving is bij dit type toetsen een extra applicatie benodigd om bijvoorbeeld vaardigheden van toetsafnemers te toetsen.
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
5. Los
Los: LOT-0000