2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dodávka brachyterapeutického přístroje
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je dodávka movitých věcí, jejichž technická specifikace je uvedena v příloze č. 2 zadávací dokumentace, včetně instalace v místě plnění a dalších souvisejících plnění dle návrhu smlouvy, který je přílohou č. 1 zadávací dokumentace. Součástí předmětu plnění je dále poskytnutí záruky k předmětu plnění.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33150000 Geräte für die Strahlentherapie, Mechanotherapie, Elektrotherapie und Physiotherapie
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: Dodávka brachyterapeutického přístroje