See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa produktów leczniczych oraz środków spożywczych specjalnego przeznaczenia medycznego - 107/PN/2025
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa wraz z wniesieniem do Apteki Szpitalnej produktów farmaceutycznych oraz środków spożywczych specjalnego przeznaczenia medycznego w asortymencie i ilościach wyszczególnionych w Załączniku nr 2 do IDW - Formularz asortymentowo - ilościowy.
Vorherige Bekanntmachung: 701523-2025
Interne Kennung: 107/PN/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Zamawiający na podstawie art. 138 ust. 2 pkt 2 PZP wyznaczył termin składania ofert krótszy niż termin określony w art. 138 ust. 1 PZP z uwagi na fakt, iż w przedmiotowym postępowaniu zachodzi pilna potrzeba udzielenia zamówienia. Pilna potrzeba wynika z faktu wcześniejszego wyczerpania asortymentu z obecnych umów przetargowych i zwiększeniem liczby pacjentów zakwalifikowanych do lecenia w ramach programów lekowych. Dostawa produktów leczniczych musi zostać zrealizowana dla zabezpieczenia dostępu do leków i ciągłości terapii. Utrzymanie terminu składania ofert o którym mowa w art. 138 ust 1, zagroziłoby zachowaniu ciągłości udzielania procedur medycznych do ratowania zdrowia i życia pacjentów.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: cześć 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający zgodnie z art. 441 ust. 1 ustawy Pzp zastrzega sobie możliwość skorzystania z prawa opcji do zwiększania ilości kupowanego przedmiotu zamówienia w trakcie trwania umowy w częściach nr 1-6, 10, 12, 17-19, 23-32, 34, 36 – na zasadach opisanych w §1 wzoru Umowy.
Los: LOT-0002
Titel: cześć 2
Los: LOT-0003
Titel: cześć 3
Los: LOT-0004
Titel: cześć 4
Los: LOT-0005
Titel: cześć 5
Los: LOT-0006
Titel: cześć 6
Los: LOT-0007
Titel: cześć 7
Los: LOT-0008
Titel: cześć 8
Los: LOT-0009
Titel: cześć 9
Los: LOT-0010
Titel: cześć 10
Los: LOT-0011
Titel: cześć 11
Los: LOT-0012
Titel: cześć 12
Los: LOT-0013
Titel: cześć 13
Los: LOT-0014
Titel: cześć 14
Los: LOT-0015
Titel: cześć 15
Los: LOT-0016
Titel: cześć 16
Los: LOT-0017
Titel: cześć 17
Los: LOT-0018
Titel: cześć 18
Los: LOT-0019
Titel: cześć 19
Los: LOT-0020
Titel: cześć 20
Los: LOT-0021
Titel: cześć 21
Los: LOT-0022
Titel: cześć 22
Los: LOT-0023
Titel: cześć 23
Los: LOT-0024
Titel: cześć 24
Los: LOT-0025
Titel: cześć 25
Los: LOT-0026
Titel: cześć 26
Los: LOT-0027
Titel: cześć 27
Los: LOT-0028
Titel: cześć 28
Los: LOT-0029
Titel: cześć 29
Los: LOT-0030
Titel: cześć 30
Los: LOT-0031
Titel: cześć 31
Los: LOT-0032
Titel: cześć 32
Los: LOT-0033
Titel: cześć 33
Los: LOT-0034
Titel: cześć 34
Los: LOT-0035
Titel: cześć 35
Los: LOT-0036
Titel: cześć 36